نتایج جستجو برای عبارت :

متن ترانه فرشید ادهمی به نام بلای جونم

متن ترانه فرشید ادهمی به نام بلای جونم

امشب دلم هر ثانیه میره تو فکر توتو چارخونه ی پیرهنم جا مونده عطر تودستم به کم نمیره که توی خواستن توعزیز مصر هم میبره پیش تو دستاشوخود خواهمو دل خواهمه برق نگاه توآخه دلم قرصه فقط به قرص ماه توتو یک مژه بهم زدن بردی دل و دینمخدا نیاره اون روزو بزنی دست رد به سینمدرد و بلات به جونم ، شدی بلای جونمبد حالی داره قلبم ، وقتی که از تو دورمدلم کرده هواتو ، پر میکشه براتوبه صد بهشت نمیدم ، حتی یه نیم نگاتوهوایی م
قبلا انقد از کلمه ی جون بدم میومد
مخصوصا اونایی که کشدار میگن جوووون
الانم بدم میادا ولی کمتر
ولی جونم به این جزوه رو از موقاری عزیزم یاد گرفتم و خیلیم ازش خوشم میاد
جونم به این بارون❤
جونم به این پرنده که یه بار اومدم نشستم تو حیاط پرش دادم و الان دوباره برگشته داره دون میخوره
جونم به این هوا
متن ترانه علی حاجبی به نام خستم

خستماز اینجا میرممیرم و سراغی از تو نمیگیرمخستمنا امیدمدیگه از خاطراتت دل بریدمعمر من پات بیخودی رفتواسه ی من تموم شدی رفتچی میخوای آخه از جونمبزا پای سادگیمواگه باختم زندگیمودیگه بیشتر از این اصلا نمیتونمآتیش زدی به جونمپای تو نمیمونمحال منو میبینیداغونم...آتیش زدی به جونمپای تو نمیمونمحال منو میبینیداغونم...خستماز اینجا میرممیرم و سراغی از تو نمیگیرمخستمنا امیدمدیگه از خاطراتت دل بریدمجون من به لبم
دانلود اهنگ شدی قلب و تن و روحم شدی بال و پر و جونم
دانلود اهنگ جدید امیر تتلو به نام شدی قلب و تن و روحم به صورت کامل با لینک مستقیم و با کیفیت بسیار عالی همراه با متن
اسم اصلی این ترانه زیبا خار است که با مراجعه این موزیک زیبا را در وبلاگ دی ال موزیک دریافت کنید
متن اهنگ شدی قلب و تن و رحم کامل
ادامه مطلب
دلم برات تنگ شده دارم دیوونه میشم
تا وقتی که نبینمت آروم نمیشم
بین ما هر دیواری باشه برمیدارم
فاصله عمرم که باشه کم نمیذارم
بغض ترانه و دلم هر دو شکسته
چشام به در منتظر نگات نشسته
باور نمیکنم فراموشت شدم من
گواه دلتنگی من ترانه هامن
تویی که بودی و هستی و موندی همیشه کنار ترانه من
واسه موندن و خوندن از عشق و ستاره تو شدی بهانه من
دیگه نه نمیخوام که ببینم نیستی پیشم
دیگه خنده زورکی سخته برام راضی نمیشم
دیگه دوری تو مثل سم چرا نمیفهمی
نذار حس کنم
دریافتبفرمایید هیونگی جونم اینم چند تا فیک و وانشات کاپلی فقط ببشید از کاپل هایی که گفتی تونستم کم پیدا کنم امیدوارم که خوشت بیاد میگم هیونگی جونم اول your turnرو بخون من خودم نخوندم ولی تعریفشو خیلی شنیدم اولین فایله
ادامه مطلب
دانلود آهنگ سینا درخشنده آروم جونم کامل
Download New Music Sina Derakhshande – Aroome Joonam
سینا درخشنده آروم جونم

متن آهنگ آروم جونم سینا درخشنده

آروم جونم تویی آره عشق دیوونم توییای جان به دادم رسیدیشدی عشق تو قلبم تپیدیآروم آروم شدی عشق همیشگیم تو
دانلود آهنگ سینا درخشنده آروم جونم
تموم زندگیم تو دلدار منآروم آروم دلم با تو به هر جا رسیداز همه دنیا بریددلدار من ای جان ای جان
+++
دانلود ترانه جدید و زیبای سینا درخشنده با دو کیفیت 320 و 128
کامل از لینک بالای
متن ترانه سایمان به نام آس دل

رو من حساسی این احساسی که بهم داری خوبهاین قلبم دیگه واسه هیچکی جز تو نمیکوبهوقتی که مدام هستی جلو چشمام کی دیگه به چشمم میاداین قلبم دیگه تو بگو غیر تو کیو میتونه بخوادمگه دیگه چیزی از این دلم مونده که بدم به کسی گلمواسه دلم آس دلی بدون نمیده جاتو به این و اونعشقم جونم من به تو مدیونم حس قشنگ توی این قلبموپات میمونم قدرتو میدونم خوبه که پیدا کردیم ما همو

منبع : سایت نکست وان موزیک

دانلود آهنگ لری قلیونی چاق کردمه دیدش شیرینه
متن آهنگ جومه زرد جونم گلهی تو چنه
متن اهنگ جومه زرد جونم محسن اسفندیاری
اهنگ جومه زرد بندری

دانلود اهنگ قلیونی چاق کردمه دیدش شیرینه
متن اهنگ محلی جومه زرد جونم

دانلود اهنگ جومه زرد جونم گلیت و چنه
اهنگ جومه زرد جونم اپارات
متن ترانه حمید علائی به نام دوست داره

دوست دارهوقتی نیستی دل من از غصه داغونهوقتی هستی و میخندی میشم دیوونهتو خودت خوب میدونی جونم به تو بستسداره باورم میشه دل به تو وابستسدوست داره میدونی این قلب دیوونههمین قلبی که بدون تو نمیتونهدوست دارهدوست دارهوقتی دوری ازم دنیا یه زندونهغصه ها میان سراغ من دیوونهمیدونم اگه نباشی کار دل زارهبعد تو چشمای من از غصه می باره.

متن آهنگ بابک مافی به عشق تو
میخوام که فکر کنم الان تو فکرمی میخوام که فکر کنم دلتنگی یه کمیمیخوام که فکر کنم دلگیر شدی ازم ولی دلت میخواد که برگردی بازمهنوز با عکس تو سرگرم سرگرمم رفتی نفهمیدم انگار هنوز گرمموقتی تو زندگیم انقدر اثر داری چه فکری میکنی که تنهام میذاریای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونم.ای عشقم ای جونم به عشق تو جوون میمونممعروفم من به تنهایی معروفی تو به زیباییت معروفم من که دلتنگم نیستی ولی اینجاییصدات کردم نمیشنیدی نگا
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای یوسف زمانی با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bato bato man ghargh hale khobam doset daram ahai aziztar az jonam az Yousef Zamani
دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم ♩♪/ ...تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم!×..♫
غمم نیست دیگه با تو ♩♪/ ... نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم!×..♫
دردونه قلبم با تو با
دانلود آهنگ سیامک عباسی من دیوانه نیستم
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی من دیوانه نیستم با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Siamak Abbasi Called Man Divane Nistam

متن اهنگ من دیوانه نیستم سیامک عباسی :
واسه این همه نا امیدی دعا کن دعا کن فقط کم نیارم عزیزمجونم جونم جونم جونم نه اونقدر که از عشق چیزی ندونمنه اونقدر که عین خیالم نباشه نه اونقدر که بی تو بخوام و بتونمای عشق ببین دلم شکسته از این شبای خسته از این همه جداییای عشق خر
دانلود آهنگ لری مهرداد رستاخیز لیلی
Download Music Lori Mehrdad Rastakhiz Leyli
دانلود اهنگ لیلی از مهرداد رستاخیز با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ محلی لوری مهرداد رستاخیز بنام لیلی با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک لیلی مهردادرستاخیز
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ مهرداد رستاخیز لیلی
دردت وه جونم لیلی دای شیرین زبونم لیلی
گل بی وفایی وم مکن بی ته ایمیرم لیلی
گل ار خدا قسمت کنه ایام سراغت لیلی
گل بی دلی عاشق پی
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی مشک بی آب
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مشک بی آب * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , میثم ابراهیمی باشید.

دانلود آهنگ میثم ابراهیمی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Meysam Ebrahimi called Mashke Bi Ab With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه میثم ابراهیمی به نام مشک بی آب
ماه شه کربلا اومد دوبارهدل بی قرار من آروم ندارهبشنوم روضه عباس حسینودو تا چشمام مث بارونا بب
دانلود آهنگ مهدی یغمایی نوسان
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * نوسان * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , مهدی یغمایی باشید.

دانلود آهنگ مهدی یغمایی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mehdi Yaghmaei called Navasan With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه مهدی یغمایی به نام نوسان
درد ما نداره درموننمیره از یاد دوتاموناون شمالایی که رفتیملب آب و طعم بارونبیا برگردیم عزیزم روز اول سر جاموندو سه

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه
دانلود آهنگ شهاب مظفری زخمیه قلبمو نیمه جونم غرق خون پرو اشیونم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * زخمیه قلبمو نیمه جونم غرق خون پرو اشیونم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ شهاب مظفری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Zakhmieh Ghalbamo Nime.. With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ شهاب مظفری زخمیه قلبمو نیمه جونم غرق خون پرو اشیونم
بغل کردمت اشکات

گرشا رضایی مجرم
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام مجرم
Garsha Rezaei - Mojrem
ترانه و موزیک : گرشا رضایی
+ متن ترانه مجرم از گرشا رضایی
میدونی قیمت دل سوخته چنده / میدونستی جونم به عشق تو بنده
تو بدهکاریاتو مجرم میدونی / تو خیال کن برنده ای من بازنده

ادامه مطلب
یک ترانه، چند صدا
مینو جوان

مهرانا و فریبرز (شی با هی)  : یک چهارم پایانی
کوروش یغمائی
رشید بهبودف : پیدا نکردم! ولی خیلی دوس دارم بشنومش...

عبدالوهاب شهیدی : از دقیقه ی 5:25 (عزیزم سوزه)

پری زنگنه (عزیزم سوزه)

محمد نوری (عزیزم سوزه)

بشینیم کارهایمان را انجام دهیم ، گریه کنیم و آی شیرین جونم آی شیرین عمرم را زمزمه کنیم ...
کشف امروزمان هم باشد پری زنگنه و مینو جوان ... 
صدای مینو جوان من را یاد فیلم "cold war" می اندازد و موسیقی غمبارش ... 
اینجا بشنوید
دانلود آهنگ جدید شاد و عاشقانه با نام اروم جونم عاشق دیوونه منم مگه میتونم از عشق تو من دل بکنم از امیر عظیمی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang arome jonam asheghe divone manam mage mitonam az eshghe to del bekanam az Amir Azimi
دانلود آهنگ آروم جونم عاشق دیوونه منم مگه میتونم از عشق تو من دل بکنم امیر عظیمی
آروم جونم عاشق دیوونه منم مگه میتونم از عشق تو من دل بکنم
امیر عظیمی قطعات خود را با سبکی خاص و جدید با تلفیقی از موسیقی سنتی و موسیقی محلی و موسی
دانلود آهنگ دردت به جونم گریه نکن
از موزیک من دانلود اهنگ مهربونم گریه نکن عشقت بمیره گریه نکن با صدای علی عبدالمالکی به همراه شعر و کیفیت خوب 
تنظیم قطعه : علی عبدالمالکی

متن آهنگ دردت به جونم گریه نکن علی عبدالمالکی
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ادامه مطلب
رضا میراب آرومه جونم
متن آهنگ آرومه جونم از رضا میراب

یه چیزی تو چشات که میکشه منو درهم
دل من تورو میخواد نباشی منم سردم
عشق تو خاصه برام هستی من آرومم
همیشه خواستنی منی تو دیوونم
حالا تورو دارمت نرو تو از عمد
میگم پیش همه تویی فقط همدرد
ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا شیری فرصت نداد
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * فرصت نداد * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , رضا شیری باشید.
دانلود آهنگ رضا شیری به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Reza Shiri called Forsat Nadad With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه رضا شیری به نام فرصت نداد
هنوز دوسش دارم شبیه قبلناش یعنی کی میمیره برای خنده هاشهنوز دلم میخواد جونم بشه فداش کاش باز بشه یه روز بازم کنم نگاشاین
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 

شهاب مظفری زیبای چشم سفید
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری به نام زیبای چشم سفید
Shahab Mozaffari - Zibaye Cheshm Sefid
ترانه : مهرزاد امیرخانی ؛ موزیک : بابک زرین ؛ تنظیم : بهتاش زرین و حامد حسینی
+ متن ترانه زیبای چشم سفید از شهاب مظفری
جونم به لب رسید / تا عاشقم شدی
تا بی قرار و مجنون و شیدا / مثل خودم شدی

ادامه مطلب
بین «دروغِ خودی» و «دروغِ دشمن» ترجیحم اینه که دروغ دشمن رو باور کنم. چون اولی هم ضررش خیلی بیشتره و هم تجربه ثابت کرده که بیشتر اتفاق میفته. خلاصه‌ش این که الان مدت‌هاست نه اخبار ایران اعتباری برای من داره، نه ادعاهای هیچ کدوم از مسئولاش. اما الان حاضرم جونم رو بدم، تا ادعاهای بدون مدرک ایران در مورد اون هواپیما درست باشه و آمریکا و انگلیس و کانادا و ... اشتباه کرده‌باشن. حاضرم جونم رو بدم که فقط این یه بار خرابکاری نشده‌ باشه...
خدا جونمحکمتت هرچی که هست میپذیرم و میپذیرم و ارومم با چیزی که تو میخوای، سر خم کردم و چشم میگم و میدونم که بهم قدرت میدی، ایمان دارم که اگر چیزی رو جلوی پام گذاشتی توانشو از قبل درونم قرار دادی و منو براش ساختی، ایمان دارم که هرچیم بشه میبخشیم و بغلم میکنی یه بغل گرم یه بغل مطمئن یه بغلی که پشتمو گرم میکنه و دلمو قرصوسط تمام این هول و ولا ها، آرومم و راضی چون میدونم تو هستی و درعین حالی که برای همه ای فقط برای منی انگار، توجه ت رو احساس میکنم م
اهنگ تا وقتی مال من نشی یه لحظم اروم نمیشم
دانلود آهنگ آره برات میمونم از فتانه
اهنگ اره برات دیوونم بسته شدی به جونم

دانلود اهنگ دوست دارم خلاصه شه تموم دنیام تو چشات

اهنگ اره برات میمونم خسته شدی به جونم
دانلود آهنگ آره برات دیوونم فتانه
اهنگ اره برات دیوونم فتانه
دانلود آهنگ آره برات میمونم بسته شدی به جونم
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام سنگدل
Meysam Ebrahimi - Sangdel
تنظیم : مسعود جهانی ؛ ترانه سرا : مهدی دارابی ؛ گیتار : کیان دارات
+ متن ترانه سنگدل از میثم ابراهیمی
این حالی که دارم تو ساختی واسم / این کاره نبودم تو دادی یادم
که عاشقت باشم دلمو ببازم / بیشتر از جونم تورو میخواستم

ادامه مطلب
فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث دلزدگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
سلاااااااااااااااام سلاااااااااام سلااااااااام سلااااااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که اومدم یه خواهشی بکنم از تمام کسانی که وبلاگ منو می خونند لطفا اگه زحمتی نیست یه نظر کوچولو برا من با هر اسمی که دلتون خواست بذارید و اسم شهرتونم بنویسید حالا بعدا علتشو بهتون می گم الان خیلی فرصت ندارم باید زود برم بعدا می یام توضیح می دم می دونم براتون زحمته ولی منو به بزرگی خودتون ببخشید و این زحمتو متقبل بشید از دور روی ماه تک تکتونو می بوسم
لای لای لای لای عروسمای عروس ملوسمبخواب بخواب نازی جونچشم سیاتُ قربون.وقت خوابت رسیدهخورشید خانم خوابیدهبخواب بخواب نازی جونچشم سیاتُ قربون.ساکت بچه‌ها جونمنازی رو می‌خوابونمبخواب بخواب نازی جونچشم سیاتُ قربون.نازی جونم خوابیدهمهتاب به روش تابیدهبخواب بخواب نازی جونچشم سیاتُ قربون 

لای لای لای لای عروسم
دانلود آهنگ دلم پریشونه هوروش بند
خواننده : هوروش بند
ترانه سرا : هادی زینتی
آهنگ : مهدی دارابی
تنظیم : مسعود جهانی
میکس و مسترینگ : مسعود جهانی
همه آهنگ های هوروش بند
متن آهنگ دلم پریشونه هوروش بند
تیتراژ سریال رقص روی شیشه
من پای پیاده کنار ساحل صدای بارون
من کور بشم ای کاش جلو چشامه خاطره هامون
هی یادت میادش میذاشتی با عشق سر روی شونم
تو صدام میکردی بهت میگفتم دردت به جونم …
دردت به جونم …
مثل موهات دلم پریشونه
آخه بی تو چطور برم خونه
چشامو
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
خواهرم دیروز شکایت می‌کرد که یکی از برادران یه ترانه انداخته تو دهن امیرعلی: تو پلنگ منی، منو چنگ می‌زنی! ظاهرا برادر یه کلیپ گذاشته براش و اینم از اون روز هی داشته تو خونه می‌خونده. میگه صبح فاطمه (خواهر امیرعلی، وروجک سابق) هم که بیدار شده اولین جمله‌ش این بوده: تو پلنگ من هستی، من را چنگ می‌زنی! :))) تازه برداشته کتابیش هم کرده :)
الان، این موقع شب یادش افتادم، گفتم برم ببینم کی کیو چنگ می‌زنه. خدایا! پروردگارا! این چه مهملاتیه که می‌خونن و
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
دانلود آهنگ جدید احساسی زیبا عاشق منم که مونده عطر تو روی تنم / آرامشم تویی که روز و شب درگیرشم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ashegh manam ke monde atre to roye tanam
دانلود آهنگ عاشق منم که مونده عطر تو روی تنم / آرامشم تویی که روز و شب درگیرشم
عاشق منم که مونده عطر تو روی تنم♪...
هنوز به آب و آتش میزنم کنار تو بمونم♪...
آرامشم تویی که روز و شب درگیرشم♪...
واسه تو از همه دس میشکم گره خوردی به جونم♪...
دانلود اهنگ عاشق منم که مونده عط
مدرسه کوچه بغلی دارن اهنگ پخش میکنن و از بچه های دبستانی میخوان که بیان ترانه بخونن و جایزه بگیرن . ترانه ی چی؟ اهای عالیجناب ععععععشق فرشته عذاب عععععشق :/ 
بعد میگن بلوغ زودرس ، بعد میگن انحرافات جنسی، ذهن بچه از الان درگیر این مفاهیم به درد نخوره :( 
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو

سلام امروز میخوام یکم از ترانه سرایی حرف بزنیم. راستش چون میدونم توی سایت های دیگه هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیشه و همه ی مطالب کپی شده از هم هستند. خواستم اون چیزایی که خودم یاد گرفتم رو به اشتراک بزارم. چون میدونم خیلیا فرصت یا توان رفتن به کلاس های ترانه سرایی رو ندارن. واسه همین گفتم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بزارم شاید به درد شما خورد. البته بنظرم نرفتن  این کلاس ها هم بهترین کاره. کلاس های اموزشی تنها باعث میشن زود تر به مسیری که م
دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
دانلود آهنگ ایوان بند به نام آروم جونم
Download New Music Evan Band Aroome Joonam
دانلود آهنگ جدید ایوان بند بنام آروم جونم با لینک مستقیم و دو کیفیت عالی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن ترانه
ارائه آهنگ فوق العاده زیبا و جدید با پخش آنلاین و کد پخش موزیک در وبلاگ
دانلود آهنگ ایوان بند آروم جونم

دانلود آهنگ آروم جونم از ایوان بند
ادامه مطلب...
ادامه مطلب
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن
دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه
امروز برای شما کاربران ♩ آهنک این عشقی که افتاده به جونم آتیشش تنده از سهراب پاکزاد را با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه در رسانه آپ آهنگ قراد داده ایم امیدواریم که از این موزیک لذت ببرید
ترانه سُرا ، آهنگساز :نیما معین / تنظیم و میکس و مستر: علی بیات
Download New Single Track Music Sohrab Pakzad ♫ Bombe
| پخش به زودی از سایت آپ آهنگ + دمو صوتی موزیک |

ادامه مطلب
سلام به دوستای گل پاتوقی
دوستان وبلاگ مریم جونم به دلایلی که خودشون تو وبلاگ توضیح دادن میتونید برید بخونیداینجا 
ادرسش عوض شده دوستانی که پیج خوشگلشو دنبال میکردن برند ادرس جدیدشو دنبال کنند وکسایی هم که ایشونو نمیشناختند پیشنهاد میکنم حتما به وبلاگش سر بزنید وبلاگش عالیه
دوستای گل ادرس جدیدشم تو پیوندهام هست میتونید از اونجا وارد وبلاگ خوشگلش بشید

مریم عزیزم من میدونم که وبلاگ جدیدت بهتروخوشگلتر از وبلاگ قبلیت میشه من به تواناییات
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
دانلود آهنگ امیر عظیمی نیم دیگر + متن و کیفیت عالی
ترانه جدید و بسیار زیبای امیر عظیمی بنام نیم دیگر را از جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Amir Azimi – Nim Digar With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
متن آهنگ امیر عظیمی ماه بانو
ماه بانو جان این گوی و میدان دیوانه کردنم برای تو کاری نداره
ماه بانو جان از تو چه پنهان بهترین جای جهان شونه ی یاره
نگو از عشقی که سرانجامی نداره
آروم جونم عاشق دیوونه منم مگه میتونم از عشق تو من دل بکنم
عادت دارم که بگم دوست دا
دانلود آهنگ آخ چه دردایی کشیدم از دستت دیوونه خوب میدونستی که جونم به جون تو بنده | دانلود اهنگ
Ahang akh che dardaei keshidam az dastet divone
آخ چه دردایی کشیدم از دستت دیوونه؛ خوب میدونستی که جونم به جون تو بنده | دانلود اهنگ
موهامو زدم؛ یادِ دستات تو موهام خفه ام میکرد! /// بهم میاد /// جلو آینه دیدم خودمو؛ بد نشدم زیاد /// اون لباسی که تو دوست داشتی، نپوشیدم /// دیگه عکست نیست؛ رو صفحه ی گوشیمم /// آخه یه آدم چقدر میتونه؛ بشه بی رحم؟ /// آخ چه دردایی کشیدم؛ از دستت دیوو
خانومم سعید شایاس
متن آهنگ سعید شایاس به نام خانومم

از تو چه پنهون هنوز دوست دارم من عادی نه یه جور خاص دوست دارم منمیدونی تو دلم میمونی همیشهبدون تو نمیشه بدون تو نمیشهمیدونی که نمیشه به تو دل نداددل من تورو میخواد این دل من تورو میخواد(خانومم نفسم ای جونماز اینکه پیشمی ممنونممدیونم به تو و احساسیکه دارم و روش حساسی)۲حس و حال دلم میدونی به تو خاصهکی میتونه این همه پای دل تو وایسهکی میتونه این همه پای دل تو وایسهاز علاقم به تو میدونی که ک
متن آهنگ رضا صادقی بنام به تو مدیونم
واسه این که از تو دورم ، به تو مدیونمواسه کشتن غرورم ، به تو مدیونمتو که حرمتو شکستی ، پای عهدت ننشستیگرچه بازم تو نیازم ، لحظه هامو بد می بازم ، به تو مدیونم

واسه ی چشای خیسم ، به تو مدیونماین که از غم می نویسم ، به تو مدیونماین که بی جونم و سردم ، این که بی روحم و زردمپی آرامشی که بردی و من پیش می گردم ، به تو مدیونمبه تو مدیونم ، به تو مدیونم

به تو مدیونم ، غرورمو شکستی عین شیشهبه تو مدیونم که کشتی دلمو واسه
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
دانلود آهنگ مهرشاد به نام گل نرگس
Download Music Mehrshad Gole Narges
دانلود آهنگ شاد گلچین شده با صدای مهرشاد به اسم گل نرگس
دانلود آهنگ من همدم تو تو گل نرگسی من شبنم تو
دانلود اهن گل نرگس مهرشاد از سایت پلی نیو موزیک
 برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ مهرشاد گل نرگسی من شبنم تو
عزیزم مهربون آروم جونم به کجا میروی دردت به جونم
عزیزم مهربون اروم جونم به کجا میروی دردت به جونم
من هم دم تو تو گل نرگسی من شبنم تو
من هم دم تو تو گل نر
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
متن آهنگ رضا صادقی به تو مدیونم

متن آهنگ رضا صادقی بنام به تو مدیونم

واسه این که از تو دورم ، به تو مدیونمواسه کشتن غرورم ، به تو مدیونمتو که حرمتو شکستی ، پای عهدت ننشستیگرچه بازم تو نیازم ، لحظه هامو بد می بازم ، به تو مدیونم

واسه ی چشای خیسم ، به تو مدیونماین که از غم می نویسم ، به تو مدیونماین که بی جونم و سردم ، این که بی روحم و زردمپی آرامشی که بردی و من پیش می گردم ، به تو مدیونمبه تو مدیونم ، به تو مدیونم

به تو مدیونم ، غرورمو شکستی عین ش
سلام خدای مهربونم
سلام همدمم. خوبی؟؟؟
منم خوبم
خدای مهربونم وقتی بهت فکر میکنم ، میبینم چقدر هوام را داری و داشتی ، آروم میشم. دیگه نمی ترسم.
امروز رفتم و به مدیر شرکت گفتم نمی تونم تمام وقت باهاتون کار کنم.گفتم به صورت پروژه ای . اونم ریموت.
اولش پیش خودم گفتم ، نکنه قبول نکنه ؟؟
بعد گفتم من اون کاری که فکر میکنم درسته را انجام میدم، دیگه بقیش با خداست.
خدایا من همه زندگیم را سپردم به شماهاااا!!!
قربونت برم ، خودت حواست باشه خراب کاری نکنماااا
م
بسم الله الرحمن الرحیم
عرضم به حضور انورتون که من دوران دبستان و قسمتی از راهنمایی یک آدم قرتی بودم به لحاظ رقاص بودن
یعنی کسی نمیتونست منو جمع کنه...
دوم سوم راهنمایی حرام بودن رقص رو متوجه شدم و مقداری کنترل کردم این اسب سرکش رو
در دوران دبیرستان که با یه جو مذهبی رفیق شدم و به شدت مبارزه کردم البته گاهی دچار وسوسه میشدم و...
دوران دانشجویی گند زده شد به همه مبارزاتم چجوری؟عرض میکنم
اتاق روبرویمون یه ترم از ما بالاتر بودن رکیک ترین حرفایی که
دوره جامع ترانه سازی (Songwriting) بر اساس علمی ترین متدهای آموزشی دنیا با تدریس سیامک عباسی (ترانه سرا، آهنگساز، Phd ادبیات فارسی) در شهر اصفهان برگزار می شود. با توجه به محدود بودن ظرفیت هرچه سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. 
ادامه مطلب
شونه‌های خالی من
 پرِ حسرتاو و دردن
تو ازم دوریو انگار 
شونه‌هام هواتو کردن
دنیا مال ما دوتا بود
 قبلِ رفتنت عزیزم
شونه‌هاتو کم میارم
 اشکامو کجا بریزم
وسط تنهاییو و غم 
خاطراتو دوره کردم
چی میشه دوباره بازم 
با تو من شهرو بگردم***توجه توجه توجه***
در صورت پسند بقیه ترانه به شما ارسال می‌گردد.
قیمت:۱۰۰۰۰۰تومان(تخفیف خورده)
در صورت پسند با شماره۰۹۱۰۴۰۷۴۵۸۴تماس بگیرید.
علی ابراهیمی عاشق تو شدم لعنتی
اهنگ جدید علی ابراهیمی عاشقتم
اهنگ جدید علی ابراهیمی دیوونه
علی ابراهیمی دلبر جونم

اهنگ علی ابراهیمی دیوونه
دانلود اهنگ علی ابراهیمی دلبر جونم
اهنگ علی ابراهیمی عاشقتم
علی ابراهیمی دردسر
روح ذرّه‌ی خلّاق خداست،‌ پس آنچه که می‌کند - آن روح که به روح رسیده است و خویشتن خویش را عریان کرده - خلّاقیت است. این راه به سوی خلّاق شدن است، و عاشقان خلّاقان بخشنده‌اند.

از کتاب می‌آغازد و در زندگی جریان می‌یابد. روح، کلمه‌ی خداوند، کلام خود را،‌ کتاب خود را می‌خواند. این سفر توست و آنگاه که باید قدم در راه کنی، از آز خاک و ناز کتاب بر خواهی خاست. 

و امّا کتاب همچنان گشوده است، و ترانه‌ی رویاها را پایانی نیست، لیکن حال تو کتاب خویشتن م
سامان جلیلی طرفدار
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام طرفدار
Saman Jalili - Tarafdar
ترانه : مرتضی مسعودی ؛ موزیک : سامان جلیلی ؛ تنظیم : میثم اکبری
+ متن ترانه طرفدار از سامان جلیلی

یکی یدونه خاصیا تو / هرچی میخوامو داریا

ببین رسیده به لب جونم / اگه میشه با ما راه بیا

متن ترانه سامان جلیلی به نام طرفدار
یکی یدونه خاصیا تو
هرچی میخوامو داریا
ببین رسیده به لب جونم
اگه میشه با ما راه بیا
تو که نفسی هوامیا آره میدونی چشامیا
تورو میبینه میریزه این
دانلود آهنگ سامان جلیلی طرفدار 
Download New Music Saman Jalili – Tarafdar
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام طرفدار با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : مرتضی مسعود   موزیک : سامان جلیلی   تنظیم : میثم اکبری
متن آهنگ طرفدار سامان جلیلی 
یکی یدونه خاصیا تو هرچی میخوامو داریا
ببین رسیده به لب جونم اگه میشه با ما راه بیا
تو که نفسی هوامیا آره میدونی چشامیا
تورو میبینه میریزه این دل یه این بارو تو کوتاه بیا

♥♥♥
آخ امون از این دل وقتی می
چقدر این قسمت از ترانه ی تیتراژ سریال نون خ 2 را دوست دارم که می گوید:

تو چون رود سپیدی که به دریا می رسم از تو
بزرگی مثل الوندی چه عشقی زاده شد در تو
تو مثل بیستون هستی،تو حتما قصر شیرینی
تو انقدر عشق داری که منو فرهاد می بینی

با تک تک واژگانی که در ترانه هست دوستش دارم.خصوصا وقتی با تصاویر قصر شیرین و بیستون به نمایش در می آید.به گمانم ترانه سرای آن سارا کاشفی است.
متن آهنگ جدید رضا صادقی به نام عاشقی یه طرفه
Reza Sadeghi - Asheghie Yetarafe
ترانه و موزیک : بابک بابایی ؛ تنظیم : مهرداد احمدزاده
+ متن ترانه عاشقی یه طرفه از رضا صادقی
تو زخم یه تکراری یه عاشق بیماری / میگفتی نترس دیگه تا منو داری
یه خوابی تو بیداری یه حس خود آزاری / رفیقی و نارفیق مثل سیگاری
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه
Download New Music Sohrab Pakzad – Bombe
[ دانلود کامل با کیفیت 320 به همراه متن ترانه و پخش آنلاین موزیک ]
سهراب پاکزاد بمبه

دانلود آهنگ جدید سهراب پاکزاد بمبه با لینک مستقیم

متن آهنگ بمبه از سهراب پاکزاد

بمبه این عشقی که افتاده به جونم آتیشش تندهاین موهای مشکی چشای وحشی دلمو برده
کاش نمیدیدمشو نمیگفت منو دوسم داشتدلم اون دیگه برنمیگرده ساده نباش دمِ رفتن عکس یه جاده رو میدیدم تو چشماش
رفتو یه شب منو تنها گذاشت با خاطر

شاید شما هم تا به حال اشخاصی رو دیده باشید که یک ترانه ای از فلان خواننده رو از حفظ میخونند. آیا اون شخص این ترانه رو از روی متنش حفظ کرده؟ قطعا جواب منفیه. چون چند بار این ترانه رو گوش داده بدون هیچ زحمتی حفظ شده. در حفظ قرآن هم باید بدین شکل حمل کنیم. مثلا اگر شما بخواهید سوره ای را از روی متن آن حفظ کنید قطعا به زحمت میتوانید آن را حفظ کنید و در نهایت با گذشت مدتی بخشی از آن را فراموش میکنید. توصیه من به شما این است که مثلا سوره مل
متن آهنگ مال من باش امین ستوده
 حس عالی بهم دست میده وقتی دستاتو میگیرم
تویی ایده آل منی مثل تو هیچ جا ندیدم
(مال من باش میخوام با تو باشم جونم
میخوام عشقم باشی تا تو باشی خوبم2)3
هی شبا به فکر تو باز بیخوابم
باز به فکر داشتنت من میخوابم
بیا مال من باش نکن منو هوایی
میدونم توام مثل من منو دوس داری.
(مال من باش میخوام با تو باشم جونم
میخوام عشقم باشی تا تو باشی خوبم2)2
مسعود خسروی ، (خواننده ،ترانه سرا و مدیر ضبط موسیقی) 
متولد  دی 1368 ( ژانویه 1990) در شهرستان تالش استان گیلان میباشد 
وی از  سال 1387 در ضمینه ی موسیقی  به کار ویراستاری ترانه پرداخت، اما از  همان ابتدای فعالیت در کنار ویراستاری ترانه ،مشغول یادگیری علوم موسیقی بود،  سال1396 تصمیم به شروع فعالیت به صورت حرفه ای در ضمینه ی خوانندگی گرفت و در بهمن سال1396 اولین قطعه ی موسیقی خود را با نام دعا کردم منتشر کرد .و از همان سال شروع به فراگیری ساز گیتار  نمو
دانلود ریمیکس رضا صارمی عشقه
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس رضا صارمی بنام عشقه با متن و دو کیفیت عالی
ترانه و موزیک : حسن عطایی, میکس و مستر : پرویز حسن زاده, تنظیم : پرویز حسن زاده
Remix : Dj Armanix
Download New Remix Reza Saremi Eshghe With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

ریمیکس جدید دیجی آرمانیکس منتشر شد.
جدیدترین ریمیکس این دیجی به آهنگ عشقه رضا صارمی تعلق دارد.
این ریمیکس را می توانید با بالاترین کیفیت دانلود نمایید.
ترانه و موزیک این اثر از حسن عطایی می
دانلود آهنگ دختر شیرازی اسفندیار منفردزاده
دانلود ترانه دختر شیرازی با صدای جمال وفایی
دانلود آهنگ داش آکل گیتی

دانلوداهنگ دختر شیرازی جمال وفایی

متن اهنگ دختر شیرازی جمال وفایی
دانلود آهنگ دختر شیرازی سیما بینا

جمال وفایی دخترشیرازی آهنگ اسفندیار منفردزاده

اهنگ دختر شیرازی با صدای جمال وفایی
متن ترانه علی اطهم به نام قرار من

یار من قرار منآخ تب انتظار منقدمی فاصله را کم تر کنحس بی مثال منای همه شور و حال منوسعت عشق مرا باور کندر شب نگاه توزندگی خلاصه شدجان من بیشتر کنمیبینم که تو را نگاه کنممیخوانم که تو را صدا کنمجز عشقت شوری به سر ندارممیدانی که دوای دردمیمجنونم که رسد به هر دریمیکوبد از تو خبر ندارممن بی تو بی امان چون بارانمدست از دستت مگر برمیدارمدرمانم باش اگر دردی دارممن غیر از تو مگر حرفی دارم

دانلود رایگان فیلم ترانه
فیلم سینمایی ترانه ۱۳۹۶ به کارگردانی مهدی صاحبی
کارگردان: مهدی صاحبی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 91 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: مهدی صباغ زاده و محمدتقی انصاری
خلاصه داستان:
داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام ترانه که برای امرار معاش و کسب پول خودش را بازیچه دست هرکسی می کند. تا اینکه وارد ماجرای عجیبی می شود و تا حد مرگ پیش م
دانلود آهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم

از موزیک منآهنگ گرشا رضایی به نام دل ندارم به همراه شعر و کیفیت عالی

ترانه : علی بحرینی ؛ موزیک : گرشا رضایی

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───

متن ترانه گرشا رضایی به نام دل ندارم
ادامه مطلب
متن ترانه امیرحسین نادری به نام سرگردون

من از داخل پوسیدمیه روحم که سرگردونهنه رفیقی نه همسایهتوخزون شهر گم شدمتواین سالها فهمیدمکسی جز خودم همراه نیستلابه لایه شهر شبهاروبا دلتنگیام میمیرممیشینم کنار پنجرهمنتظر‌ . . .منتظر کی...تواین غروبا نفس میگیرهکاش امشب گریم نگیرهسالهاست برنگشتهاون یادش رفته برگردهنمیدونه خیلی وقتهاین دلو از جاش کنده رفته

برای دانلود فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان با لینک مستقیم همین الان
کلیک کرده و از دیدن این فیلم زیبا نهایت استفاده را ببرید
ترانه ای عاشقانه فیلمی جذاب است
و سکانس های جذابی دارد
در این فیلم نوع برخورد بازیگران با یکدیگر متفاوت است
متفاوت از این جهت که زیر بار زور نروند
و نسبت به هم بی تفاوت نباشند
فیلم زیبای یک ترانه ی عاشقانه حسی متفاوت را القا میکند
و به مخاطب وانمود می کند که نباید دشوار فکر کنیم
بگذریم 
این فیلم در ترکیه ساخته می شو
متن ترانه حمید علائی به نام دردونه قلبم

بذار تماشات کنم من با همه وجودمحس می کنم که بی تو اصلا خودم نبودمشبیه آدمای تو قصه ها میمونیحرفای این دلم رو نگفته تو میدونیدردونه قلبم من با همه احساس دلم از تو می خونمقدر همه محبتات رو من میدونم خوب میدونمچشم نخوری عزیزم عجب چشمایی داریهرچی بگم باز کمه راست راستی حرف نداریتعریفی هستی والا مثل یه ماه کاملیه لحظه بی تو باشم طاقت نداره

متن ترانه سعید تالشی به نام عاشقیم

فقط از به ت فکر بکردیمهجز اشتع کسیم نیهعم حس اول و آخریهژون آمب...اشتع مسته چمی‌کابمندیمه چم به راهچنه عاشقانه‌یه عم هوا(( دل ترا پر گته ، چمن نومر گتهاشتع جانی قربون ، نفسنر ته‌تهاز اشتع عاشقیم ، از ترا لایقیماگر ت دریایشه ، ازنی ساحلیم ))ت هویشه کنچمن دلی به ت پیسته ای عمرهت هویشه کنخوروستنه بمنر جواب دوعهیندنه بسیعم زندگی چاک‌تر وج آکرمامه بسیچمه رابطه خاص‌تر آکرم

دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام ماه قشنگم
Ali Yasini - Mahe Ghashangam
ترانه و موزیک : علی یاسینی ؛ تنظیم : پازل بند+ متن ترانه ماه قشنگم از علی یاسینی
دل من ضربه دیدست پره / وصله پینست تو واسش یه تکیه گاه نابی
تو خود نوری مث مهتابی / وقتی تاریکه همه جا تو فقط میتابی

ادامه مطلب
متن ترانه جواد آرسام به نام چشم عسلی

تورو قلب من ببین بد جوری خواستهقربون نگاهت برم که بدجوری خاصهدل‌ که دیوونه بی چون و چراتهتو چه باشی چه نههرجایی باهاتهدلبر چشم عسلیدل ببر ازما ولیسر بزن اینجوری نباش این همه بی خبریمن دیوونه عاشقتمراه بیا با ما یکمآخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سریتوچه شیرینه حرفاتکی میتونه بیاد جاتوقتی چشمات دل میبرهمیشه یک روز نموند باتعطرتو می‌پسندمتو بخند تا بخندمواسه دیدنت یه لحظهمن یه شهرو ببندم

منبع :

رفقا سلام 
عصر جمعه تون بخیر و شادی  :)
اومدم که بگم الوعده وفا میخوام ترانه رو بزارم واستون البته اگر همگی دوست داشتین ؟؟
قبلتر ها پستی با عنوان نوار کاست های قدیمی آماده کرده بودم ولی منتشر نکردم 
الان واگذار میکنم به خودتون اگر علاقه دارید هر جمعه یه ترانه رو پست کنم ؟  لطفا بهم بگین . :)

#موقت
متن ترانه رامین روزبه به نام ماهی تو

آخ ک چقد ماهی توقسم به چشای تو نفسم میره برات جونو دلم فدای توآخ ک چه خوبه دارمت به دلم میسپارمت شبو روز بهت میگم عشقم تورو دوس دارمتیک دل نه صد دل عاشقت شدم میدونی عشق داءمت شدم میخوام ک هروز با تو بخندم رو هرکی به جز تو چشامو ببندم نشون من به این نشون تو هک شدی تو این دلو جون ندیدم کسیو مثه تو سرتاسر این کهکشون دردای تو برای من دارو ندارم برای تو گوش بده تو به حرف من هر روز اینو میگم به تویک دل نه صد دل...

من
دانلود آهنگ علی عباسی نفس
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی نفس از
علی عباسی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به
همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از سایت تابا موزیک
با مجوز رسمی | طراح کاور: امیرحسین خدری |
عکس: مهرداد عسگری | آهنگساز و خواننده: علی عباسی | سبک آهنگ: عاشقانه و
احساسی | گیتار: فرشید ادهمی و حامد دهقانی | ترانه سرا: مهرزاد امیرخانی |
تنظیم و میکس و مسترینگ: مصطفی مومنی و ناصر عباسی
دانلود آهنگ نفس علی عباسی در ادا
ﺩﺭﺳﺖ ﺗﻮ

ﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘ ﻣﻨﻮ ﺩﺭﺳﺖ ﻨ

ﺩﻪ ﻫﺸ ﺗﻮ ﺩﻟﻢ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ﻧﺴﺖ

ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ﻧﺴﺖ

ﺗﻮ ﻗﻠﺒﻤ

ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﺷﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺨﻮﺍ ﻧﺨﻮﺍ 

ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﺎ

ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﺎ

ﺧﻮﺩ ﻣﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﻣﺎﻩ ﻧﺴﺖ

ﻪ ﺗﻮ ﺍﻧﻘﺪ ﻣﺎﻫ

دﻪ ﻫﻮﻗﺖ ﺑﺎ ﻫﺸ ﻧﻤﺸﻪ

ﻣﻤﺮﻡ ﻣﻦ ﺑ ﺗﻮ

ﺗﻮ ﻗﻠﺒﻤ ﺗﻮ

ﻘﺪﺭ ﻣﺘﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪ ﺷﻪ

ﺯﻧﺪ ﺟﻮﻧﻢ

ﻣﻦ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮ ﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﻡ ﻧﻤﺘﻮﻧﻢ

ﻗﺒﻞ ﺗﻮ ﺎﺩﻡ ﻧﻤﺎﺩﺵ ﻧﻤﺪﻭﻧﻢ

ﺗﻮ
این ترانه بسیار زیبا با موضوع دفاع مقدس سروده شده و در دوران خود با استقبال بسیاری از سوی مردم مواجه شد.

جماعت یه دنیا فرقهبین دیدن و شنیدنبرید از اونا بپرسیدکه شنیده‎ ها رو دیدنراز سنگرای عشقُباید از ستاره پرسیدالتهاب تشنه‎ها روکی میدونه غیر خورشید؟
ادامه مطلب
متن ترانه مصطفی ظریف به نام دلم میلرزه

چشمات چه کاری دست دلم دادکه تورو اینقد میخواد کسی به چشم نمیادامست تا میاد دلم میلرزهقلب من حتی یه لحظههیچکیو جر تو نمیخوادمنو هوایی کن واسه دلم یه کاری کنتو که میدونی جات ثابت توی قلبمبه غیر تو باید به کی بگم دوست دارمهمه دنیا میدونن عاشقت هستمعشقت واسم شده دلیل زندگیای کاش راحت حستو بهم بگیدنیام بی تو دیگه معنایی ندارهاز تو فکرت مگه میشه که درامعشقم خندت مثه درمون براماین دل جز تو دیگه دلداری نداره
مکالمه من و دوست جانم ریحان  
+ریحان : بی نام-من : بله 
+ریحان :  بی نام کتابو بذار کنار کارت دارم
- من : جان بگو :)
+ ریحان  دیشب میخواستی چی بگی بهم ؟
- من : یادم نیست
ریحان : راجع به فلان خواننده و ترانه ت بود
من : اهاان آن خواننده رو میگی 
ریحان : تعریف کن چیشد
من : در جریان ترانه سرایی هام ک هستی
ریحان : اره 
من : آن خواننده داشت ب بچهها میگفت 
دنبال ی ترانه سرای خوبم برا همکاری
من گفتم ترانه سرایی میکنم 
بعد اون گفت شوخی ؟ 
گفتم ن جدی میگم  اون باور ن
متن ترانه آرمین آراد به نام عطر موی خیس

میزنه دلم باز به هوات بیرونزده نم بارون رو‌ تن تهرونعطر موی خیست وای شهر و پر کرده وبگو دلمو میخوای بگو باش راه میایمن مست شراب دست ساز نگاتممن دیوونه ی اون چشمای سربرانممن نفس ندارم تو هوام نباشیعمرا اگه بذارم از دل من جدا شیلابلای موهات دست منه شونهعشق تو جنونه دلم یه دیوونهرنگ ناز چشمات تیره و روشنچیکارنکردی تو با دل منمن مست شراب دست ساز نگاتممن دیوونه ی اون چشمای سربرانممن نفس ندارم تو هوام نباش
متن ترانه مسعود علی اکبری به نام تو مال من شو

به دور چشمات بگردوم بگردومدعا می کنوم که بشی مرحم دردوممی خوام چشات و بزاروم پروفایلومهمه حسودا بفهمن تو رو دارومدل ای دل ای یاروماعشق دلداروماتو مال من شو دلبروم برات خیلی دارومابا تیر مژگونت یه جور دلوم رو بردیما عاقل بودم خب ولی دیونوم کردیمستوم از بوی توطاق ابروی توهر جا بری گلوم ما میام دنبال توهرجا بری گلوم ما میام دنبال تودل ای دل ای یاروماعشق دلداروماتو مال من شو دلبرومبرات خیلی دار
دانلود آهنگ لری ملک محمد مسعودی لاله سر
Download Music Lori Malek Mohammad Masoudi Laleh Sar
دانلود اهنگ لاله سر از ملک محمد مسعودی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
دانلود آهنگ محلی لرستانی ملک محمد مسعودی بنام لاله سر با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک لاله سر ملک محمدمسعودی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
تکست و متن آهنگ ملک محمد مسعودی لاله سر
اور بهارن او تیه لت او تیلت
سیچه وا دشت جونم هر شو نیبارن
با گل سر بهارم بی خزونه
بی تو سیم هر گلی ابو خ
دانلود آهنگ جدید جونم مث دیوونه ها میگردم دورت چون دوست دارم گرشا رضایی
Ahang jonam mese divoneha migardam doret chon doset daram az Garsha Rezaei
دانلود آهنگ جونم مث دیوونه ها میگردم دورت چون دوست دارم گرشا رضایی
جونم مث دیوونه ها میگردم دورت چون دوست دارم
جونم
بیوگرافی گرشا رضایی و همسرش + زندگی شخصی
گرشا رضایی متولد 22 اردیبهشت 1363، خواننده است
او را باید نوازنده، خواننده و آهنگساز کاربلد بدانیم که روی اغلب سازها تسلط کافی برای نواختن حرفه ای را دارد، مدتی تدریس کرده و حا
دانلود آهنگ های روزبه بمانی
جدیدترین آهنگ های روزبه بمانی با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های روزبه بمانی

روزبه بمانی (زادهٔ ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران)، شاعر، ترانه‌سرا و خواننده ایرانی است. او فعالیت هنری خود را با بهروز صفاریان آغاز کرده و به عنوان ترانه‌سرا سابقه همکاری با هنرمندان نامی ایران از جمله داریوش، گوگوش، منصور، محسن چاوشی، محمد اصفهانی[۱] احسان خواجه‌امیری، کامران و هومن،محمد علیزاده.فرزاد فرزین، محسن یگانه، مهدی
متن ترانه سام به نام دو آتیشه

دل منو جدیداًبرده یکی شدیداًچی بگم از نگاهشچشمای اون پدیده اندنگیر ازم نگاتورواله همه چی با تودیگ کسی تو قلبممحاله بگیره جاتومن طرفدار دو آتیشمبیا تو فقط بمون پیشمتو نباشی زشته شوخی شمدیگه چی بگم بفهمی اون که عاشق منمآخه هرجا که میرم از تو فقط حرف میزنمچرا هیچ جوره نمیشه از تو من دل بکنمدیگه بد راه نده اصلا به دلت من پیشتمبدون حسم به تو هیچ جوره اصلا نمیشه کمتا ابد دلم میخواد که ما بمونیم پیش هممن طرفدار دو آ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها