نتایج جستجو برای عبارت :

متن ترانه حمید علائی به نام دردونه قلبم

متن ترانه حمید علائی به نام دردونه قلبم

بذار تماشات کنم من با همه وجودمحس می کنم که بی تو اصلا خودم نبودمشبیه آدمای تو قصه ها میمونیحرفای این دلم رو نگفته تو میدونیدردونه قلبم من با همه احساس دلم از تو می خونمقدر همه محبتات رو من میدونم خوب میدونمچشم نخوری عزیزم عجب چشمایی داریهرچی بگم باز کمه راست راستی حرف نداریتعریفی هستی والا مثل یه ماه کاملیه لحظه بی تو باشم طاقت نداره

منبع : سایت نکست وان موزیک
منزل آقای گرجی پور:

شادی خانم که ازکلانتری برگشت که دردونرو پای تیوی دید دردونه با دیدن مامانش سریع بلند شدو پرید بغل

مامانش وسلام کرد وبعد گفت:

مامی بلای تفلدم میتای تیچار تنی؟

شادی خانم هم خیلی آروم گذاشتش پاین و گفت یه بالا بالا میخرم که با هم کار کنیم!

دردونه: :ا

شادی خانم :  : )))))))))

دردونه اخماشو تو هم کرد رفت تو اتاقش .شادی خانم رفت ببین شوهرش چیکار میکنه همین که در اتاقو بازکرد

ولباسهای نازنینشو تن شوهرش دید

چنان قشقرقی راه
قلبم که میشکنه پیش خودم میگم حالا که من جزامی این خونه ام ان شاالله یکی پیدا بشه با عزیز دردونه ت مثل زامبیا برخورد کنه اونوقت زجر کشیدنت رو ببینم دلم خنک بشه. بعد یه دقیقه نرسیده میگم واقعا عرضه ش رو داری که دلت خنک بشه؟ واقعا هم ندارم. میگم بی خیال بذار اونا دو تا با هم خوش باشند. رنج اونا چیزی از رنجی که من کشیدم کم نمیکنه.

آقای گرجی پورگفت وا دختر بهت یاد ندادن با عمت اینطور صحبت نکنی بی تربیت؟

دردونه که از تعجب دهانش باز مونده بود گفت بابا چی گفتی؟الان؟

آقای گرجی پور نازی اومد وگفت خجالت بکش بابا تو صدا میکنی؟

دردونه گفت :وای خاک بر سرشدیم مامان بابا از دست رفت .وبلند داد زد مـــــــــــــــــــــــامــــــــــــــــــــــــان؟

شادی خانم از تو آشپز خونه در حالی که ترسیده بود باعجله اومد گفت :

هان چیه  ترسیدم دختر این چه طرز صدا کردن قلبم اومد لوز
متن ترانه سایمان به نام آس دل

رو من حساسی این احساسی که بهم داری خوبهاین قلبم دیگه واسه هیچکی جز تو نمیکوبهوقتی که مدام هستی جلو چشمام کی دیگه به چشمم میاداین قلبم دیگه تو بگو غیر تو کیو میتونه بخوادمگه دیگه چیزی از این دلم مونده که بدم به کسی گلمواسه دلم آس دلی بدون نمیده جاتو به این و اونعشقم جونم من به تو مدیونم حس قشنگ توی این قلبموپات میمونم قدرتو میدونم خوبه که پیدا کردیم ما همو

منبع : سایت نکست وان موزیک

متن ترانه ادی عطار به نام الکی خوش

الکی‌ خوش ، تو با خودت توو جنگی منو نکشنذار به هم بریزه سر یه مشت ، حرفِ بی‌ ربطتو چی‌ باید میدیدی دیگه بی‌ رحم ؟بگو به من ، شبات چجوری میشه بدونِ مندورت کیا رو ریختی بگو برن ، بسه دوریچجور دلت میاد میتونی‌من خالی‌ میکنم رو کاغذ ، خودموتا کلِ گریه هامو راه دست کنم وتو هم که خوب بلدی وابسته کنی‌آخ ، بری کجا بسه نروقلبم آی ، نمیخوای از توو جلد بد درایتو خوب نمیشی‌ تا خودت نخوایتا خودت نخوایقلبم آی ، چرا نمی
متن آهنگ یوسف زمانی به نام شیک
Text Music Yousef Zamani Called shik
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارمغمم نیست دیگه با تو نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم
دردونه قلبم با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونممیلرزه دلم تا اینکه میام بگم من همونم که یک دل نه صد دل عاشقتم
ادامه مطلب
اتاق دردونه دوساعت بعد:

گرجی پور:سارا بلندشو ساعت 10شده.

سارا:یه غلتی زدو همین که چشمش به ساعت افتاد با
عجله بلند شدو دهنشو با آستین لباسش پاک کردو
گفت چرا ....

که جناب گرچی پور نذاشت حرفشو کامل بزنه وبا عصبانیت گفت بادستمال پاک
کن نه با آستینت نگاش کن دختر
گنده انگار بچه های سه ماهه (باحرص بخونید)

دردونه که از حرف پدرش دلش شکسته بود سریع اشک
گلوله گلوله از چشماش سرازیر شد وبغضی گلوشو
گرفت و گفت پاپا .

گرجی پور که حسابی از دست دردونش حرصش گرفت
یه چیزهایی هست که با شنیدن و یا تصورش از فرط فشاری که بهم وارد میشه قلبم درد میگیره.
قلبم درد میگیره.
شده از حجم فشار روانی و تصور بارِ رنج، قلبتون درد بگیره و فشار شدید رو روی قفسه سینه و قلبتون احساس کنید؟
یه جوری که مطمئن بشید نزدیکه که خدای نکرده نفستون بند بیاد، سکته کنید یا قلبتون واسته...اونم برای چیزی که فقط صحبتی ازش شده...
این اصصصلاً شوخی نیستا...

+امروز با شنیدن ترانه‌ی این پسره تو عصر جدید درد قلبم رو به وضوح احساس کردم، درست مثل امر
دردونه که خیلی حوصلش سررفته بودرفت اتاق باباش ببینه چیکار میکنه وهمین که رفت از تعجب چشاش 4تاشد.

آقای گرجی پوریه دامن کوتاه همراه با تاپی که نزدیک بود از تنگی منفجربشه پوشیده بود.

دردونه نمیدونست بخنده یا گریه کنه  و اومد خودشو لوس کنه برای همین گفت عمه ژون نه به لوسلیت (روسری)

نه به دامن وتاپت بعدهم که نتونست خودشو

کنترل کنه واز خنده پخش زمین شد.

جناب گرچی پورگفت ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دانلود آهنگ جدید عاشقانه و زیبای یوسف زمانی با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang bato bato man ghargh hale khobam doset daram ahai aziztar az jonam az Yousef Zamani
دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم دوست دارم آهای عزیزتر از جونم
آهای همه ی قرارم کیو جز تو دارم ♩♪/ ...تو اومدی تو زندگیم شدی دار و ندارم!×..♫
غمم نیست دیگه با تو ♩♪/ ... نه هیشکی دیگه جاتو نه نمیگیره تو قلبم!×..♫
دردونه قلبم با تو با
دانلود آهنگ جدید واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه با بهترین کیفیت + پخش آنلاین
واسه قلبم؛ نگات همیشه آنتیکه یه رمانِ رمانتیکه
Download Ahang Jadid 98 Vase Ghalbam Negat Hamishe Antike
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸

متن و ترانه آهنگ  واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه
واسه قلبم؛ نگات همیشه آنتیکه… یه رمانِ رمانتیکه
خیلی شیک و پیکه دوسش دارم…واسه قلبم؛ ثانیه ها کنارت خاصههمه چی؛ پره احساسهدلِ تو؛ مثِ الماسه…
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیش
متن ترانه ایناف به نام چی می شد

آخ که چی می شد اگه بودی،زیر این بارونتو بری زیر چتر و خیس شم، جای دوتامونکی میتونه جز تو حرفامو بفهمهنیستی بی تو خیابونا چه سردهچجوری میشه حرفامو بگم بت____________________________________به جایی رسیدیم که قلبم می میره واسه ی تودلم می گیره به خاطر توبیا این روزا رو خاطره کنبه جایی رسیدیم نفهمیدم چی شد آخه یهودلو دادم به تو ساده چطورکاش توام بدی به ما دلتو____________________________________یه جوری نگام میکنی که میرهدلم از هر کسی غیر تو سیرهبر
دانلود آهنگ فرزاد فرخ قلبم باهاته + متن و کیفیت عالی
همینک ترانه جدید قلبم باهاته با صدای فرزاد فرخ از رسانه جاز موزیک
Exclusive Song: Farzad Farokh | Ghalbam bahate With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ فرزاد فرخ قلبم باهاته
در خونه ی قلبم روی تو همیشه بازه وقتی که میخندی چهرت چقد نازهکمی حساس میشم وقتی دور میشی از من آخه دست خودم نیست شدی پاره از تنوای چقدر تو دلبری از همه تو سر تریواسه به دست آوردنت میزنم من به هر دریوای چقدر تو دلبری از همه تو سر تری
متن آهنگ قلبم با

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه
دانلود آهنگ شاد افشین قلبم میزنه بوم بوم
دانلود آهنگ قلبم میزنه بوم بوم میثم ابراهیمی
اهنگ بوم بوم میزنه دلم وای
اهنگ بوم بوم میزنه قلب من
بوم بوم ضربان قلبم
اهنگ بوم بوم ضربان قلبم
دانلود آهنگ بوم بوم ضربان قلبم
قلبم بوم بوم
متن ترانه فرشید ادهمی به نام بلای جونم

امشب دلم هر ثانیه میره تو فکر توتو چارخونه ی پیرهنم جا مونده عطر تودستم به کم نمیره که توی خواستن توعزیز مصر هم میبره پیش تو دستاشوخود خواهمو دل خواهمه برق نگاه توآخه دلم قرصه فقط به قرص ماه توتو یک مژه بهم زدن بردی دل و دینمخدا نیاره اون روزو بزنی دست رد به سینمدرد و بلات به جونم ، شدی بلای جونمبد حالی داره قلبم ، وقتی که از تو دورمدلم کرده هواتو ، پر میکشه براتوبه صد بهشت نمیدم ، حتی یه نیم نگاتوهوایی م
متن ترانه لجباز از سامان جلیل

متن آهنگ لجباز سامان جلیلی
هی حواست به منم باشه قلبم به تو گیره آخه میدونی عشقت بدون تو میمیره
از من عاشق مغرور چی میخوایی دیگه بسه از من عاشق مغرور چی میخوایی دیگه بسه
انقدر گیرته این دل از هیچی نمیترسه
هی حواست به منم باشه قلبم به تو گیره آخه میدونی عشقت بدون تو میمیره
لجیازیام بهونست قلبم برات دیوونست خودم هواتو دارم
حرفاتم عاشقونست شونت برام یه خونست جز تو کیو دارم
این دل باهات میمونه بارون دونه دونه داره م
متن ترانه امیرعباس گلاب به نام عرفان

ابری شدن را آسان گرفتمباران گرفتو پایان گرفتمدر اوج اندوه در عمق دردمحال و هوای عرفان گرفتمبی معرفت ها آسوده باشید از بودن او ایمان گرفتمسر میدهم من بر پای این عشق از بس کنارش سامان گرفتمبا هر گناهی بی وقفه از او فرصت برای جبران گرفتماز هر که جز او خیری ندیدم هرچه دویدم کمتر رسیدمقربان او که نازی ندارد با من خیال بازی نداردقربان او که زیباترین ست قلبم کنارش رازی نداردقربان او که نازی ندارد با من خیال با
دانلود آهنگ قلبم رو تکراره مرتضی پاشایی با لینک مستقیم
دانلود اهنگ قلبم رو تکراره ریمیکس
قلبم رو تکراره متن
دانلود اهنگ قلبم رو تکراره همیشه دوست داره پاشایی
اهنگ قلبم رو تکراره از مرتضی پاشایی اپارات
متن آهنگ دست من نیست هر روز میگم دوست دارم
آهنگ مرتضی پاشایی
آهنگ شاد مرتضی پاشایی
دانلود آهنگ بهنام بانی عاشقم کرده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشقم کرده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Ashegham Karde With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام عاشقم کرده
باور کن همه جا شده با تو بهشتیه چیزا رو نمیشه نوشت تا یه روزی برسی بهشیه چیزایی مث همین عشق یه چیزایی مث هم
متن ترانه مصطفی ظریف به نام دلم میلرزه

چشمات چه کاری دست دلم دادکه تورو اینقد میخواد کسی به چشم نمیادامست تا میاد دلم میلرزهقلب من حتی یه لحظههیچکیو جر تو نمیخوادمنو هوایی کن واسه دلم یه کاری کنتو که میدونی جات ثابت توی قلبمبه غیر تو باید به کی بگم دوست دارمهمه دنیا میدونن عاشقت هستمعشقت واسم شده دلیل زندگیای کاش راحت حستو بهم بگیدنیام بی تو دیگه معنایی ندارهاز تو فکرت مگه میشه که درامعشقم خندت مثه درمون براماین دل جز تو دیگه دلداری نداره
دانلود آهنگ جدید از مرتضی جعفرزاده به نام قسم به خالق دلهای عاشق تو هستی آخرین سلطان قلبم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang ghasam be khaleghe delhaye ashegh to hasti Akharin soltane ghalbam Morteza Jafarzade
دانلود آهنگ قسم به خالق دل های عاشق تو هستی آخرین سلطان قلبم (کیفیت عالی)
قسم به خالق دل های عاشق تو هستی سلطان قلبم
دانلود اهنگ قسم به خالق دلهای عاشق تو هستی اخرین سلطان قلبم (کیفیت عالی)
لینک دانلود آهنگ
دانلود آهنگ ایوان بند بری که برنگردی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بری که برنگردی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , ایوان بند باشید.
دانلود آهنگ ایوان بند به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Evan Band called Beri Ke Barnagardi With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه ایوان بند به نام بری که برنگردی
میگه میخنده باهات از عشق چی بگم برات با پنبه سر میبره این عشقصد بارم بری به باد باز قلبت تا عشق بیاد
آروم بگیر قلبم آروم ، درد نکش اینقدر 
چت شده اخه؛ باز بازی درآوردی...
انگار قلبمو با میخی چیزی سوراخ کردن ، حس میکنم قلبم توی دستم بوده و پرت شده 
افتاده شکسته ، تند میزنه؛ میخواد دیگه وایسه و نزنه....
چیکار میکنی قلبم؟
بهتره بگم چی به سرت آوردم که اینقدر سیاهت کردم؟! پر از نفرت شدی ، خالی از عشق
چیشدی؟! بخاطر آرزوهام تورو اذیت کردم؟! آره..
من دست کشیدم از همه چیز و همه ...‌ 
حتی چیزای مهم...
دلم خواست حرف زدن با  نیک رو ، سر به سر گذاشتن ؛ دعوا گرفتن..
آروم بگیر قلبم آروم ، درد نکش اینقدر 
چت شده اخه؛ باز بازی درآوردی...
انگار قلبمو با میخی چیزی سوراخ کردن ، حس میکنم قلبم توی دستم بوده و پرت شده 
افتاده شکسته ، تند میزنه؛ میخواد دیگه وایسه و نزنه....
چیکار میکنی قلبم؟
بهتره بگم چی به سرت آوردم که اینقدر سیاهت کردم؟! پر از نفرت شدی ، خالی از عشق
چیشدی؟! بخاطر آرزوهام تورو اذیت کردم؟! آره..
من دست کشیدم از همه چیز و همه ...‌ 
حتی چیزای مهم...
دلم خواست حرف زدن با  نیک رو ، سر به سر گذاشتن ؛ دعوا گرفتن..
متن ترانه سام به نام دو آتیشه

دل منو جدیداًبرده یکی شدیداًچی بگم از نگاهشچشمای اون پدیده اندنگیر ازم نگاتورواله همه چی با تودیگ کسی تو قلبممحاله بگیره جاتومن طرفدار دو آتیشمبیا تو فقط بمون پیشمتو نباشی زشته شوخی شمدیگه چی بگم بفهمی اون که عاشق منمآخه هرجا که میرم از تو فقط حرف میزنمچرا هیچ جوره نمیشه از تو من دل بکنمدیگه بد راه نده اصلا به دلت من پیشتمبدون حسم به تو هیچ جوره اصلا نمیشه کمتا ابد دلم میخواد که ما بمونیم پیش هممن طرفدار دو آ
متن ترانه احسان محمدی به نام برگرد

وسط درد و دلام دستامو ول کردیبگو یه راهی هنوز هست میشه برگردیاخه چی زد دلتو رفتی و دنیامو عوض کردیمیدونم حس تو به من همونهتوکه هنوز دوسم داری دیونهبگو عشق واست مهم تره یا غرورتمیدونی بعد تو چی مونده از منهیشکی دل خوشی ندیده این روزا از منتو هر راهی بری دنبالته قلبم«برگرد ببین همون ک میخواستی شدمتو نیستی انگاری دورم هیچکسو ندارمشدم یه شهری ک همه از اون رفتنهمه فصلای اون زردنهمه غروربا دل تنگممیری ولی اما
آقای گرجی پور بعد از خوردن ناهار تشکر بسیار
گرمی از همسرش کردوبه اتاقش رفت برای رسیدگی به کاراش برعکس دردونه اصلا لب به
غذاش نزده بود

میترسید مادرش از پودرا به خوردش بده وقتی شادی
خانم متوجه شد بشقاب رو جلو دردونه برداشت وچندتا قاشق ازاون خورد وگفت خیالت راحت
بخور من

چیزی نریختم دردونه که خیالش راحت شد سمت مادرش
رفت وگونه هاشو بوسید وبعد تند تند شروع به خوردن کرد مثل قحطی زده ها .

شادی خانم چشم غره ای بهش رفت و گفت وا دختر از
قحطی اومدی؟

هن
"ای کاش قلبم بی آنکه بشکند مقاومت نماید "
این عنوان کتابیه که تازه باهاش آشنا شدم و هنوز نخوندم .
ولی خوندن عنوانش هم قلبم رو به درد آورد .
چقدر مناسب حال و هوای این روزهای من و شاید بسیاری از انسانهای اطرافمه .
خدایا کمکمون کن و رهامون نکن .
ای کاش این روزها زودتر بگذرند ...
در زیباترین عاشقانه های جهانهمیشه "قلب"یک زن در میان است!زن اگر نباشد  پرنده ی شعر در شاخه های دفتر هیچ شاعری پر نمی زند...❣

عاشقانه هایم را بخوان و بدان؛دوست داشـتن،نه عقل میشناسد،و نه منطق ..فقطیکـ "مـن" میخواهد،و یکـ "تــو" ...

❤️❤️❤️

همه چیز ؛از یک دوست داشتن ِساده شروع شد!تو گفتی:”دوستت دارم”و من تا عشقتا بی نهایتتا خدا پرواز کردم....❤️
❤️

و گاهی قشنگ ترین ترانه ی جهان،همان ترانه ای ستکه تو با مداد رنگی چشم های قش
متن ترانه عبدالله زینلی به نام فرشته

قصر عشقمون رو دست به دست هم روی آب ساختیمتوی بازی دل رفتی و ما بازی نکرده بازی رو باختیمتوی تاریکی موندم ، همه عالم سیاههتوی دستم یه گیتار ، همدم بغض شبامهفرشته مال تو قلبم ، من اون پاییز تن زردمدرخت عشقمون مرده ، ریشه هاشو از دلم کندمفرشته فکر پروازی ، بال و پر داری و آزادیپر کشیدی رفتی و اینجا ، قفس شد بی تو تنهاییتو رفتی و هنوز اینجا هستی تو هر نت گیتارمتو رفتی و هنوز هر شب به عشق تو بیدارممن اون ققنوس ش

یه بار از حاله خوبم بنویسم
بنویسم ک وقتی دیدمش ضربان قلبم رفت بالا
قلبم اومد دهنم
بنویسم ک برا اولین بار برا خندیدنایه ینفر ضعف کردم
تو اون تاریکی چشم تو چشم شدیم
فقط ک حیف ک تاریک بود 
شاید اینا نشانه های عاشق شدنه
هرچی باشه دوس دارم این لحظه هارو
این روزایه من حالروز یه دختر14 سالس ک ک وقتی بهش هم فک میکنم قلبم خودشو میکشه :)
#ترانهدارم از دست تو میرم ، من به جایی نرسیدمچشماتو قبله ی من کنبه خدایی نرسیدم
چه گناهی کرده قلبم که دلم شبیه دریاستتو که میری از کنارم یه کویر سرد و تنهاست
دلم آشوبه عزیزم، روزگارم تیره و تاربیا دستامو بگیر و در بیار از زیر آوار
بغض چند سالمو بشکن روزگار من سیاههمن فقط نگاتو میخوامنکنه اینم گناهه
پا به پای من بمون و قصه‌مونو تازه‌تر کناین روزا کنار من باشیه جهان و دس به سر کن
این هوا هوای درده، زنده باشی یا بمیریبایدم وقتی که رفتیواسه
دانلود آهنگ از مرتضی جعفرزاده جدید غمگین و احساسی به نام سلطان قلب بیا ای بهترین درمان قلبم نذار تنها بمونم کوه دردم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang Morteza Jafarzade – Slotane Ghalb – Khabar Dadan Ke Yaram Yar Gerefte
دانلود آهنگ مرتضی جعفرزاده سلطان قلب : بیا ای بهترین درمان قلبم نذار تنها بمونم کوه دردم
خبر دادن که یارم یار گرفته دلم از دوریش ماتم گرفته
دیگه یاره وفا داری ندارم دلبرم رفته دلداری گرفته
بیا ای بهترین درمان قلبم نذار تنها
شادی خانم لباس پوشید که بره سراغ فالگیر بادوستاش که دید دردونه هم لباس پوشیده منتظر وایستاده گفت

شما کجا ؟

دردونه گفت منم میام .

شادی خانم:لازم نکرده تو بمون همینجا مواظب بابات باش یه وقت نره بیرون آبرو ریزی میشه .

دردونه خودشو لوس کرد وگفت نوموخوام منم مویام .

شادی خانم قولی بازی در اورد باجیغ جیغ گفت لازم نکرده بتمرگ همینجا اینقدر هم لوس بازی

درنیاردرست هم صحبت کن .

دردونه اخماشو تو هم کشید وگفت من میترسم خب.

شادی خانم گفت از چی

گرشا رضایی یار باش
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام یار باش
Garsha Rezaei - Yar Bash
آهنگساز : گرشا رضایی ؛ ترانه سرا : علی بحرینی
+ متن ترانه یار باش از گرشا رضایی
یار باش واست جون میذارم / یار باش هنوز دوست دارم
قلبم با هیشکی / به جز تو یکی نیست

ادامه مطلب
جدیداً حالم که خوب نیست، بغض که می‌کنم، فهمیده که نمیشم، سر اون آدم مقابلم که دلم می‌خواد جیغ بکشم، note گوشیمو باز می‌کنم و میرم سراغ ترانه‌هام. همه‌شو اونجا خالی می‌کنم؛ ادیت می‌کنم، می‌نویسم، و اون وقت دیگه تنها نیستم.
دانلود آهنگ علی مولایی دست به قلبم نزن {متن و کیفیت}
موزیک بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده علی مولایی با عنوان دست به قلبم نزن همراه با تکست
Exclusive Song: Ali Molaei – “Dast Be Ghalbam Nazan” With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ علی مولایی دست به قلبم نزن
»───♫♫●|●|●♫♫───«من از این خواب ـه دلم ، رو به تو بیدار شدم … !عشق دادم به تو و ، باز بدهکار شدم … !
»──|♫●|──«
باز تو هر لحظه ی ساده ، هیجانی میشد … !عشق نابت به من اما ، داشت فانی میشدفانی میشد … !
─|♫●|
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود.
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این آلبوم به زودی در همین پست اعلام می شود. 
نام ترانه : تویی تک ستارم
با صدای دلنشین پوریا سازنده
شعر  : محمدطاها
ملودی : صادق فرجادی
⏬برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
~…~…~…~…~…~…~…~…~…~…~…~
از کنار من رفتی به آسونی
یادته گفتی همیشه میمونی
آسمون من بی تو شده تاریک
جاده عشقمون خیلی شده باریک
من که با عشق تو زندگی کردم
من که جز تو با غریبه ها سردم
دل به تو دادم شد این دلم ویرون
عشقمو کردی از قلب خود بیرون
ای یارو یارو یارم  ،،  منو تنها نذارم
من که بی تو جون میدم و طاقت نمیارم
ای یارو
دانلود آهنگ سعید عرب ای جان | کیفیت عالی
دانلود کنید و گوش دهید به ترانه سعید عرب بنام ای جان از جاز موزیک
Exclusive Song: Saeed Arab | Ey Jan With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ ای جان از سعید عرب
همه جا با منی کجا فرار کنم ازت میدونی این دل آخه تورو دوست داره فقطهرکی میاد مث تو عاشقم نمیکنه خیال چشمات هنوز چرا ولم نمیکنهریزه ریزه میریزه قلبم تو نباشی مریضه قلبم بیا عزیز قلبم بیا عشقمتیکه تیکتم و هلاکم دل میدی به عشق پاکم بیا عزیز قلبم بیا عشقم
متن آهنگ ای جا
صبح روز بعدآقای گرجی پوراز خواب بلندشدوبه نانوایی رفت ونان تازه همراه باکره ومربا خرید ودسته گل قشنگی

هم برای همسرش خرید وبه خانه برگشت

سریع میز صبحانه را آماده کردوچای نیز دم کرد بعدبه اتاق مهمان رفت تا شادی خانم را بیدار کند.

گرجی پور:حاج خانم ظهرشدا شما نمیخواید به ماصبحانه بدید؟

شادی خانم غلطی زدو گفت اینقدر حالم بده که صداش مدام توگوشمه .

آقای گرجی پور گفت حالت خیلی هم خوبه منم همسرت پاشو.

شادی خانم بلندشد وبه آقای گرجی پورنگ
عاشقانه ترین عاشقانه های جهان
در برابر قلبم کم میاورند
وقتی که پای "تو" در میان است
.
بشنو!
فریاد عاشقانه ی قلبم را
دستهایم را که میگیری
نگاهم که میکنی
مشتاقانه تر از ثانیه ها...
عشق در وجودم میتپد
آوای بودنت، عاشقانه های جهان را میرقصاند
جهان در برق چشمانم میلرزد
و آغوشت تو گرم میکند تنم را...
با آرامشی از جنس بهشت... :)
.
آغوش تو آرامشی از جنس بهشت است
آرامشت از جنس "تو" در آینه ی "من"
خالیست جهان بی تو و عشقت شهِ قلبم!
بر بوم جهان با تو خوشست عشق کشید
سال‌ها دوستش داشتم. غرق در دوست‌داشتنش بودم. هر لحظه، در هر جا، هر چیز زیبایی که می‌دیدم را برای او می‌بردم.هر ستاره‌ای که در قلبم چشمک می‌زد؛ می‌کندمش و به گیسوان پر‌کلاغی بلند و زیبای او آویزان می‌کردم. هر شب دستمال‌های ابریشم را روی قلبم می‌کشیدم و تلاش می‌کردم ستاره‌های بیشتری در قلبم چشمک بزنند. تا شبی، بالاخره، گیسوانِ ستاره بارانش مدهوشم کند. روزی که خسته و زار از خاموشی ستاره‌ها به خانه آمدم. دیدم اتاق تاریک است. پرده را کن
اون نمیتونست گریه کنه و گفت: حس میکنم جای اون ادم توی قلبم خالیه!
گفت: من میگم، میخندم، میرقصم اما انگار اون قسمت از قلبم سوراخ شده
و من فکر کردم با این حساب قلب من سوراخ سوراخ شده 
یک ماهیچه از هم پاشیده ی اویزان 
اوه... واقعا رقت انگیز است 
متن ترانه سهیل کیهانی به نام فرق داری با همه

خیره نشو اینقدر بهمدستام میلرزه نمیدونم شده چمبا اون چشا تو منو کردی طلسمیه حسی میگه مثل خودمیفکر میکنم نیمه ی گمشدمیانگاری ما یه روحیم تو دوتا جسمفرق داری با همه آره تو بدجورنشو یه قدمم دیگه ازم دورمن از خدامه با تو بشم جورچش حسودات میخوام بشن کورمیبره اون چشاتمنو هرجا بخوادیه جای آروم ، چشامم تو چشاتاین دل من دیگه سر تو کوتاه نمیادنه نمیاددلم رفتقبل تو هر کی بودو یادم رفتآخر به تو قلبمو دادم

سیامک عباسی آخر پاییز
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی به نام آخر پاییز
Siamak Abbasi - Akhare Paeez
ترانه : حسین غیاثی ؛ موزیک و تنظیم : حسام ناصری
+ متن ترانه آخر پاییز از سیامک عباسی
می‌دونی از تو / توو قلبم یه جای خالی
یه حسِ کشنده / مونده هنوزم

ادامه مطلب
سارا:وا مامان این رفتارارو چرا میکنی دیگه سنی
از شما گذشته ایـ ...

شادی خانم نذاشت حرفشو ادامه بده باعصبانیت گفت
ساکت شو دختره ی خیره سر این چه طرز صحبت کردن با مادرته ؟من سنی ازم گذشته؟مگه من
چندسالمه

تو اوج جونی پیرم کردی رفت؟کدوم رفتارهان؟من که
نگرانم شوهرمو ازم بگیرن کار نادرستی میکنم؟این تویی که  خرس گنده ای مثل بچه ها میمونی رفتارت.

بابات راست میگه باید تو تربیتت تجدید نظر کنم
وسفت وسخت تربیتت کنم .

دردونه که هم از تعجب دهانش باز موند
سارا:وا مامان این رفتارارو چرا میکنی دیگه سنی
از شما گذشته ایـ ...

شادی خانم نذاشت حرفشو ادامه بده باعصبانیت گفت
ساکت شو دختره ی خیره سر این چه طرز صحبت کردن با مادرته ؟من سنی ازم گذشته؟مگه من
چندسالمه

تو اوج جونی پیرم کردی رفت؟کدوم رفتارهان؟من که
نگرانم شوهرمو ازم بگیرن کار نادرستی میکنم؟این تویی که  خرس گنده ای مثل بچه ها میمونی رفتارت.

بابات راست میگه باید تو تربیتت تجدید نظر کنم
وسفت وسخت تربیتت کنم .

دردونه که هم از تعجب دهانش باز موند
به نام خدا 

هر  از چندگاهی دست میبرم در قلبم یک سری از اهالی شهر دلم را
آن  کسانی که نشسته اند کنج قلبم بیرون میکشم ....همان هایی که. نمی توانم اسمی برایشان بگذارم قلبم اصلا نمی تواند صدایشان بزند بیکار. نشسته اند کنج قلبم بیخود جا اشغال کرده اند ...
....  میگذارمشان روی صفحه انگشت سبابه ام را به شست دستم  میچسبانم و کمی هدفدار گیری.  و. حالا پرتابشان میکنم خارج از کادر ....
حالا اضافه شدند به آدمک های روی هم ریخته آنطرف امپراطوری قلبم ... حالا نامش
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
زمستان بود.
حس می‌کردم قلبم دارد بزرگ می‌شود.
انکارش می‌کردم و بقیه بیشتر اصرار می‌کردند. با دست نشانم می‌دادند و می‌گفتند ببینید قلبش بزرگ شده... بیشتر می‌تپد...
چندماه طول کشید تا قبول کنم که راست می‌گویند...قلبم بزرگتر از همیشه شده است.
خوشحال بودم، با همیشه فرق کرده بودم، بیشتر از همیشه خودم بودم.
بزرگ بود... انقدر بزرگ که وقتی در قلبم جای گرفت، قلبم اندازه‌ش نبود و زد بیرون... 
کم‌کم اما اذیت می‌کرد، انقدری بزرگ شده بود که دیگر از باقی
افسوس که کسی نیست........افسوس که کسی نیست تاگذشته های پرملالم را از من بگیردوآینده ای پراز شادی را به قلبم هدیه کندافسوس که کسی نیست!تا بار فراق وجدایی را از دوش من برداردوکوله باری از محبت خویش را جایگزین آن کندافسوس که کسی نیست.......از من بخواهد ناگفته های قلبم را که عمریست خک خورده سینه ام شده است را برایش بازگو کنمودر پاسخ عشق بی پایانش را نثار دل بیمارم کند!افسوس.........افسوس که در این روزگار کسی نیستجز سکوت وتنهایی و دلتنگی که عمری گوشه نشین
دوست داشتن شما، قشنگترین حسی است که قلبم میتوانست تجربه کند. 
از دور اینگونه قلبم برایتان میلرزد، چه لحظات شیرینی است زمانی که دستتان را لمس کنم و غرق گرمای نگاه و آغوشتان شوم و عمق عشقم به شما را در باران شادی و شوق چشمانم نمایان کنم.

#شما، تمام رویا و آرزو های شیرین شبانه‌ام...

فناوری باعث شده است که افراد جامعه بتوانند مداحی‌ها و ترانه‌های مورد علاقه‌شان را به راحتی و به دفعات گوش دهند که نتیجه آن افراط کاربر در گوش دادن مداحی/ترانه مورد علاقه‌‌اش است. این افراط باعث دلزدگی فرد از نوحه/ترانه مطلوبش می‌شود، در این وضعیت مداح/خواننده نمی‌تواند اشعار قبلی را تکرار کند و بنابراین به دنبال تولید محتوای جدید می‌رود و چون این اقدام در مدت زمان کوتاهی صورت می‌گیرد احتمال تولید محتوی ضعیف افزایش پیدا می‌کند.
سارا:مامی بریم سینما ؟

شادی خانم:نه دخترم کلی کار دارم خودت بادوستات
برین

سارا:مثل بچه ها دهانش آویزان کردو گفت نوموخوام
نوموخوام باید بیای .

شادی خانم:نه دخمل خوشگلم نمیتونم کلی کار دارم
که باید انجام بدم .

سارا:باچه

ورفت گونه های مادرشو بوسید رفت تو اتاقش .

شرکت نخ ریسی گرجی پور

آقای گرجی پور درحالی که سمت پنجره بودمشغول
صحبت باتلفن بود که آبدارچی شرکت با شربتی تگری وخنک وارد شد وگفت جناب رئیس شربت
خنک 

آوردم براتون بفرمایید میل کنید
سارا:مامی بریم سینما ؟

شادی خانم:نه دخترم کلی کار دارم خودت بادوستات
برین

سارا:مثل بچه ها دهانش آویزان کردو گفت نوموخوام
نوموخوام باید بیای .

شادی خانم:نه دخمل خوشگلم نمیتونم کلی کار دارم
که باید انجام بدم .

سارا:باچه

ورفت گونه های مادرشو بوسید رفت تو اتاقش .

شرکت نخ ریسی گرجی پور

آقای گرجی پور درحالی که سمت پنجره بودمشغول
صحبت باتلفن بود که آبدارچی شرکت با شربتی تگری وخنک وارد شد وگفت جناب رئیس شربت
خنک 

آوردم براتون بفرمایید میل کنید
متن آهنگ قلبم از علیرضا روزگارقلبم آروم نمیشینه وقتی که داره تو رو تو سختی بیقراره بیقرارهاین دیوونه نداره طاقته دوریتو برگرد خیلی چشم انتظارهقلبم آروم نمیشینه وقتی که نباشی تو یه وقتی که ندارهدیگه طاقت نداره این دلم برگرد دلتنگه توام بی رحم آخه دل بیقراره

ادامه مطلب
دانلود آهنگ میتپه تند قلبم وقتی میزنی دست به من با تو حاضرم حتی تو دریا غرق بشم
میتپه تند قلبم وقتی میزنی دست به من با تو حاظرم حتی تو دریا غرق بشم
اهنگ باتوحاضرم حتی تودریاغرق بشم
دانلود اهنگ میتپه تند قلبم وقتی میزنی دست به من از عرفان کالبد

دانلود اهنگ ایلیا ای جی میتپه تند قلبم وقتی میزنی دست ب من
عرفان کالبد میتپه تند قلبم وقتی میزنی دست بمن
دانلود اهنگ عرفان کالبد میتپه تند قلبم
دانلود اهنگ میتپه تند قلبم از ایلیا
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
یک مدتی توی قلبم بود.قلبم داغ می شد.تند و نامنظم می کوبید.بیقراری می کرد.‌استرس داشت، می ایستاد. منظم می زد. می ایستاد. منظم می زد. بعد ناگهان رفت توی سرم.تیر می کشید. درد می گرفت. مات و متحیر می شد.افکار بیهوده تخریبش می کرد.خیلی وقت است همان جا ایستاده.توی مغزم... گیج و منگ و معلق...
معصومه باقری
خیاباندر‌ خیل شکوه بارانچه پرنده هاکه پر می زدند عشق را در آسمانباران که می آیدمی شوم دلتنگدلتنگ بوی خاک دشتدیدن تولد رنگین کمانو قدم زدن با تو در خیابان
باران آمده تا بشوید دستها را!باران آمده تا بشوید غم ها را!

به سخره گرفتیم باد راصدای باران گیج کرده بود مراتو محو بارانمن در تماشای توکنار آن کوچه باغمنکنار توتو در کنار منباز و به بازودست در دستچه زیباست کنار حتی خیال توباز هم زندگیباز هم عاشقیحتیقدم زدن تنهایی را در ترانه باران
باران
دانلود آهنگ علیرضا پویا منو تو
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * منو تو * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , علیرضا پویا باشید.

دانلود آهنگ علیرضا پویا به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Alireza Pouya called Mano To With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه علیرضا پویا به نام منو تو
منو تو و نم بارون بیا فقط عاشقی کنیم آره اینه یه قانونمن و تو میشیم آروم با صدای بارون عشقو بگیریم آسونتو شدی عشق دل
Saman Jalili
Binazir
#SamanJalili
ساده میپوشه ساده میگرده
با همین کاراش عاشقم کرده
خوبه اخلاقش برنمیگرده
با همین چیزاش عاشقم کرده
شدی مال من 
تو هستی ایده آل من 
با تو عجیبه حال من 
خوش اومدی به قلبم
تو به تنهایی 
واسه خودت یه دنیایی 
چقد خوبه که اینجایی 
خوش اومدی به قلبم
شدی مال من 
تو هستی ایده آل من 
با تو عجیبه حال من 
خوش اومدی به قلبم
تو به تنهایی 
واسه خودت یه دنیایی 
چقد خوبه که اینجایی 
خوش اومدی به قلبم
پرسه تو این شهر میچسبه با اون 
عاشق کافه ست
آدم از خود متشکری نیستم، حسود هم که صد البته نه، غرور که چه عرض کنم آنرا سالها پیش فرستادمش برود پی کارش! امااااا گاهی تووی این فضای گلگشاد مجازی، ترانه‌ها و پاره جملاتی را میخوانم که معلوم است مخاطب خاص دارند! دلم میخواست برای من باشند، همه شان را بخودم بگیرم! مثل معشوقکان تووی کتابها، از شنیدنشان قلبم تند بزند، اصلن درشان غرق شوم! خوشی اش بزند زیر دلم، آنقدر زیاد که رقصم بگیرد!
بگذر و از خانه قلبم برو
زلزله ام ، درد و پریشانیم
گفته و هرگز نشنیدی چرا؟
باعث بدبختی و ویرانیم
حادثه ام ، منتظر واقعم
دور شو من عنصر بحرانیم
دامن هرکس که بگیرد پَرَم
شعله ی سرکش و پشیمانیم
راه خودت را بکش و دور شو 
ابر سیاه شب ظلمانیم  .
.
خواهرم دیروز شکایت می‌کرد که یکی از برادران یه ترانه انداخته تو دهن امیرعلی: تو پلنگ منی، منو چنگ می‌زنی! ظاهرا برادر یه کلیپ گذاشته براش و اینم از اون روز هی داشته تو خونه می‌خونده. میگه صبح فاطمه (خواهر امیرعلی، وروجک سابق) هم که بیدار شده اولین جمله‌ش این بوده: تو پلنگ من هستی، من را چنگ می‌زنی! :))) تازه برداشته کتابیش هم کرده :)
الان، این موقع شب یادش افتادم، گفتم برم ببینم کی کیو چنگ می‌زنه. خدایا! پروردگارا! این چه مهملاتیه که می‌خونن و
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
من که میدانم، تو به ندای قلبم گوش میدهی، تو اعماق خواسته هایم را می بینی، تو به آنچه قلبم میخواهد آگاهی :)
دوستت دارم خدای مهربانم :)
  سلااااااام :) موافقین سه تا از آرزوهاتون رو زیر این پست بنویسید؟ :) اول از خودم
اول:سلامتیمو بدست بیارم
دوم:به وزن دلخواهم برسم
سوم:سال دیگه بتونم رشته دلخواهمو ادامه بدم :)
حالا نوبت شماست :)) 

دانلود آهنگ بابک مافی قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت رو دوتا چشمم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * قلبم مال خود خودته عشقم میزارمت رو دوتا چشمم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , شهاب مظفری باشید.
دانلود آهنگ بابک مافی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Shahab Mozaffari called Ghalbam Male Khode.. With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ بابک مافی به نام نفسم
ساده میگی عشق منی بهم زل میزنی خود عاشقیه عز
متن ترانه سینا سرلک به نام بدرقه

بدرقه کردم تورابا اشکای بی امانمزندگی کردن پس از تونیست هرگز در توانمرد پاهای تو بر قلب من و این کوچه ماندهدرد از تو دور ماندن جان به لب هایم رساندهخاطره های تو چون زخمی که مرهمی نداردلحظه ای راحت مرا به حال خود نمیگذارداز جهان بعد تو جز خلوتم سهمی ندارمبا تو و بی تو ندارم من به تنهایی دچارمخاطره های تو چون زخمی که مرهمی نداردلحظه ای راحت مرا به حال خود نمیگذارداز جهان بعد تو جز خلوتم سهمی ندارمبا تو و بی تو
مدرسه کوچه بغلی دارن اهنگ پخش میکنن و از بچه های دبستانی میخوان که بیان ترانه بخونن و جایزه بگیرن . ترانه ی چی؟ اهای عالیجناب ععععععشق فرشته عذاب عععععشق :/ 
بعد میگن بلوغ زودرس ، بعد میگن انحرافات جنسی، ذهن بچه از الان درگیر این مفاهیم به درد نخوره :( 
خانم محسنی طبق معمول همیشگی مشغول رسیدگی به کارهای دفتری بود که صدای تق تق در اورا از حال خود بیرون آورد.

سرش را بالاکرد ودید دختر جوانی بلند بالاوچادری باچهره ولبخندی دلنشین در قالب در جا گرفته .

همانطور که خانم محسنی محو تماشای چهره دلنشین دختر بود دختر گفت اجازه هست؟

خانم محسنی گفت بله بله بفرمایید.

دختر نزدیکتر امدو دستش را به سمتش دراز کرد وگفت سلام رضایی هستم زهرا رضایی .

خانم محسنی دستش را به گرمی فشردوگفت محسنی هستم آزاده محس

سال نو می شود، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند
پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره... من... تو... ما... کجا ایستاده ایم
سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟
امیدوارم اگر سال پیش به آرزوهاتون نرسیدید 
امسال هر چی خواستید رو به دست بیارید
سال جدید مبارک...
همتونو از ته قلبم دوست دارم
از ته ته قلبم❤
لبخند:زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی ترانه علیدوستی و همسرش شنیده می شود که تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن به گوش نرسیده است.
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. بعد از حرف های فمینیستی این بازیگر شایعه جدایی از همسرش قوت گرفت اما تا این لحظه هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده است.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ترانه با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان :
 ترانه دختری دانشجو و مسئو

سلام امروز میخوام یکم از ترانه سرایی حرف بزنیم. راستش چون میدونم توی سایت های دیگه هیچ مطلب بدرد بخوری پیدا نمیشه و همه ی مطالب کپی شده از هم هستند. خواستم اون چیزایی که خودم یاد گرفتم رو به اشتراک بزارم. چون میدونم خیلیا فرصت یا توان رفتن به کلاس های ترانه سرایی رو ندارن. واسه همین گفتم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بزارم شاید به درد شما خورد. البته بنظرم نرفتن  این کلاس ها هم بهترین کاره. کلاس های اموزشی تنها باعث میشن زود تر به مسیری که م
دانلود رایگان فیلم ترانه,
دانلود رایگان فیلم ایرانی ترانه با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1396
کارگردان : مهدی صاحبی
بازیگران: الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا
دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی‌پور، حدیث
مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
خلاصه داستان : تر
هفته ها گذشته است و دیگر ضربان قلبم روی هزار نیست. شاید انرژی را برای سر و سامان دادن به زندگیم ذخیره می کنم، نمی دانم. اینکه می دانم این کلمات و این خطوط قرار است منتشر شود، نا امنی ای را به قلبم تزریق می کند که تازه نیست اما مقابلش می ایستم و تایپ کردن را ادامه می دهم. *دستانش روی صفحه کیبورد بی حرکت می ماند* از اول شروع می کنم. هفته ها گذشته است و دیگر قلبم تند نمی زند. * بک اسپیس را فشار داده ام. چیزی از آن کلمات باقی نمانده. دلم نمی آید این پست را
حس می‌کنم قلبم داره از هم می‌پاشه، می‌خوام ذهنم رو آروم کنم بتونم بخوابم اما انگار احساس خلا دارم نمی‌تونم نظم بهش بدم. انتظار کشیدن سخته. داغونت می‌کنه. چند تا مسئله باهم پیش اومدن. توی چهار شهر متفاوت. خدا ختم بخیر بشه. خدا این آرامش بعد از طوفان رو روزی‌ام کن. الهی آمین.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم ترانه
شاکری، ریحانه محمدنژاد.
دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام تو رو دارم
Ali Lohrasbi - Toro Daram
ترانه و موزیک : علیرضا طلیسچی ؛ تنظیم : امیربهادر دهقان
+ متن ترانه تو رو دارم از علی لهراسبی
انقدر حرف دارم که براش / تو قلبم حتی جا ندارم
خیلیه یه آدم اینجوری بتونه بگه / تو انتخابم اشتباه ندارم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام دردانه
Farzad Farokh - Dordane
ترانه و موزیک : فرزاد فرخ ؛ تنظیم و میکس و مستر : مهرشاد خنج
+ متن ترانه دردانه از فرزاد فرخ
دوستت دارم من دیووانه / در قلبم عشقم شدی دُردانه
باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر / منو ارام کن و اغوش بگیر

ادامه مطلب
دانلود آهنگ واسه قلبم نگات همیشه آنتیکه
هم
اکنون برای شما کاربران و همراهان گرامی ♫ دانلود اهنگ واسه قلبم نگات
همیشه آنتیکه یه رمان رمانتیکه به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده
ایم ♫
Download Old Music BY : Vase Ghalbam Negat Hamishe Antike With Text And 2 Quality 320 And 128 On Nafismusic

ادامه مطلب
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن

.....مثل فیلمی که هر روز از اول برگردانیمش.کنار ساحل اروند به هم می رسیدیم و درختان و فنس های پشت سرمان ، ما را از چشم ها مخفی می کرد و صذای ام کلثوم که از دور می آمد با ترانه هایی مثل: بین دوری ات و میلم به تو/ و بین نزدیکی ات و ترسم برای تو/...ای عشق من پریشانم....و از کافه ی دورتری باز صدایش که می آمد:..آیا عشق تا کنون مستانی چون ما دیده است/چه خیال ها که در سر نداشتیم/و در چه کوره راه های بارانی که قدم نزدیم....زیبایی های شب را زندگی می کردیم و ام کلثو
مدرسه ی دردونه :

آقای گرجی پور که حسابی از خجالت عرق میریخت
آروم آروم به سمت دفتر مدرسه می رفت هرچه به دفتر
نزدیکتر میشد قلبش به شدت میتپید
گویی میخواست

از سینش بیرون بزنه  نزدیک دفتر که رسید صدای
دادو بیداد خانم محسنی اورا میخکوب کرد ظاهرا داشت

سردانش آموزی دادو بیداد میکرد خواست به راهش
ادامه بده که یکی از دفتر مثل باد بیرون
پریدو همزمان خودکاری از دفتر به بیرون پرتاب شد خوب که دقت کرد
دخترکی لاغر اندام
بود که شیطنت از چهره اش میبارید

دانلود آهنگ جدید احمد سلو سلطان قلبم
Download New Music Ahmad Solo – Soltan Ghalbam
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

احمد سلو سلطان قلبم

متن آهنگ سلطان قلبم از احمد سلو

شدی سلطان قلبم تو این شبهای سردم
شده روزی هزار بار میخوام دورت بگردم
بزار دورت بگردم برم که برنگردم
نیاد روزی ببینم که بی تو سرده دستم
پخش کامل این موزیک زیبا بزودی از لینک بالا برای دانلود به لینک بالا مراجعه کنید
تنها تویی در آسمان قلبم، که مثل ستاره میدرخشی در شبهای تیره و تارمکه هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم. با طلوع تو ای خورشید من ، غمی دیگر در دلم نیستاحساس آرامش میکنم وقتی که تو نورانی کرده ای سرزمین قلبم را، تنها تویی در آسمان قلبمکه مثل پرنده ای پرواز میکنی در قلبم، اوج میگیری در آسمان آبی احساسم و مرا به بالاترین نقطه ی عشق میرسانیتنها تویی در آسمان قلبم، تویی که مثل باران میباری بر کویر تشنه ی قلب عاشقم وعاشقتر میکنی مرا با
دلم برات تنگ شده دارم دیوونه میشم
تا وقتی که نبینمت آروم نمیشم
بین ما هر دیواری باشه برمیدارم
فاصله عمرم که باشه کم نمیذارم
بغض ترانه و دلم هر دو شکسته
چشام به در منتظر نگات نشسته
باور نمیکنم فراموشت شدم من
گواه دلتنگی من ترانه هامن
تویی که بودی و هستی و موندی همیشه کنار ترانه من
واسه موندن و خوندن از عشق و ستاره تو شدی بهانه من
دیگه نه نمیخوام که ببینم نیستی پیشم
دیگه خنده زورکی سخته برام راضی نمیشم
دیگه دوری تو مثل سم چرا نمیفهمی
نذار حس کنم
هر چند دقیقه یک‌بار تقلای قلبم را می‌شنوم، که با نهایت جانی که دارد می‌زند تا من از زندگی نایستم. من به قلبم چه داده‌ام جز حجم انبوهی از پریشانی؟ هیچ.
احساس تپیدنش که در قفسه‌ی سینه‌ام می‌پیچد انگار که فریاد می‌زند «نمی‌توانم ادامه بدهم، به فریادم برس»، چه از دستم بر‌می‌آید؟ هیچ.
به راستی، چرا خودخواهی یک انسان و علاقه‌اش به حفظ معشوقه‌ی از دست رفته‌اش باید چنین هزینه‌ای به معشوقه روا دارد؟ کاش واقعاً عاشق بود.
تنها تویی در آسمان قلبم، که مثل ستاره میدرخشی در شبهای تیره و تارمکه هر سحرگاه مثل خورشید طلوع میکنی در دل قلب عاشقم. با طلوع تو ای خورشید من ، غمی دیگر در دلم نیستاحساس آرامش میکنم وقتی که تو نورانی کرده ای سرزمین قلبم را، تنها تویی در آسمان قلبمکه مثل پرنده ای پرواز میکنی در قلبم، اوج میگیری در آسمان آبی احساسم و مرا به بالاترین نقطه ی عشق میرسانیتنها تویی در آسمان قلبم، تویی که مثل باران میباری بر کویر تشنه ی قلب عاشقم وعاشقتر میکنی مرا با
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
دانلود رمان دزد قلبم نودهشتیا
دانلود رمان دزد قلبم نودهشتیا
دانلود رمان دزد قلبم دو تا دختر که به خاطر نداری مجبور میشن تن به دزدی بدن. اما…توی این راه اتفاق های غیر منتظره ای واسشون میوفته پیر خرفت یابو زندگی منو تباه کرده با اون پسرای قوزمیتش همینجوری تو افکارم غرق بودم که یهو صدای تق در اومد و شکوفه با لبخند حاکی از رضایت وسایلاشو جمع کرد حالا دیگه نوبت من بود خیلی سریع از در وارد شدم
ادامه مطلب
انگار کن نیشتری به دست گرفته باشم و مدام به قلبم بزنم. این نیشتر کلمه‌های توست. تکه‌‌های قلبم دوباره جوش خواهند خورد ولی این دل از همین حالا از دست رفته.
یک روز صبح که با صدای آقای "اثاث منزل خریداریم" بیدار شدم، تمام خاطرات و نشانه‌های تو را به عنوان خرده ریز منزل، و قلب خودم را به عنوان آهن‌آلات آهن‌ضایعات به او می‌فروشم و باقی عمرم را با خیال راحت می‌خوابم.
دانلود آهنگ بهنام بانی ایران
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * ایران * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.

دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Iran (Ft Iman Ebrahimi) With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام ایران
زمین و آسمون دور تو میگردهببین اسم تو یک دنیارو پر کردهتویی اوج تموم افتخاراتماگه خشکی بشی بارون دریاتمایران قلب
تو فکر می‌کنی من هم مثلِ بعضی استعاره‌های آهسته، 
جایم فقط کنارِ همین کلماتِ کودن است. 
تو فقط یک راه داری: بزن! 
همه‌ی تیرهای خلاص 
از هجدهمِ همین جهانِ مزخرف می‌گذرند. 
تعلل نکن، 
تا ترانه‌ی بعدی راهی نیست. 
من آب‌ام را خورده، 
کَفَنَم را خریده، 
اشهدِ علاقه‌ام به عدالت را نیز خوانده‌ام. 
تو یکی ... دستِ مرا نخواهی خواند! 
حالا بروم، یا بمانم؟ 
دارد باران می‌آید، 
دارد یک ذره نورِ آبی 
به غشای شیشه نوک می‌زند. 
تو برو نمازت را بخوان، 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها